Dnes pro vás máme MMA zápasnici, která to v kleci moc neumí, ale stan vám postaví

Celý Instagram je černý a my nemáme o čem psát.

Ale máme!

Dnes jsme si pro vás připravili českou zápasnici ve službách organizace Oktagon MMA Kateřinu Klinderovou, která si nevíme proč říká Kundosaki. Možná tím chce vyjádřit podporu našemu panu prezidentovi, ale to je jen hrubý odhad.

via Gfycat

No, abychom byli upřímní, Kačka, nebo chcete-li Kundosaki, není zrovna veleúspěšná bojovnice. Má na svém kontě dvě utkání a obě dvě prohrála a teď se snaží prosadit jako moderátorka Oktagonu.

Kateřina Klinderová alias Kundosaki

Každopádně nás moc její výkony nezajímají, prioritou je, aby měla kozi a během pár vteřin nám postavila stan, což se jí povedlo.

Kateřina Klinderová má sociální sítě plné takto odvážných snímků.
Kateřina má co ukazovat.

Jistě vás bude zajímat to, že Kačka si v minulosti přivydělávala jako go-go tanečnice na diskotékách a později vedla i noční klub.

„Vlastně mě to jen bavilo. To, že za to byly peníze, bylo prostě plus. Postupem času mě to už ale nebavilo tolik. Spíše ti lidé okolo mě přestali bavit úplně. Hudba, na kterou jsem tančila, byla čím dál tím horší a lidi čím dál tím vyjetější,“ nechala se před časem slyšet sexy divoška, která má tělo plné kérek.

Kateřina Klinderová alias Kundosaki

„Mám potetované obě ruce a pár blbostí okolo. Je to zhruba 20 až 30 procent mého těla. Něco jsou vzpomínky na nějaké období, ale tetování beru jako umělecké dílo a chci, aby to reflektovalo moji osobnost a tvorbu mého tatéra,“ dodala dívka, která ze všech MMA zápasníků nejvíce zbožňuje partnera Moniky Bagárové Makhmuda Muradova, který se bije v zámořské UFC.

Dříve se živila jako go-go tanečnice.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9929
4094