Jarek Šimek se nakazil koronavirem a shání činky, aby si mohl protáhnout biceps s Okamurou

Dnes pro vás máme velice smutné zprávy, které bohužel neobsahují žádné kozi.

Hudebník Jarek Šimek, od kterého jsme neslyšeli ještě jednu jedinou písničku, ale víme o něm, že má něco společného s Ivetou Bartošovou, natočil velmi dojemné video, ve kterém hladí svého pejska a přitom tvrdí, že chytl koronavirus.

Nemoc, která paralyzuje téměř celý svět, prodělal prý koncem loňského roku. Jsme tak naměkko, že vám nejsme ani schopni popsat, jak se tento rádsvlékajícíse hitmaker cítil. Tak se raději koukněte na video a připravte si kapesníčky.

Jarek se naštěstí ze záludné nemoci dostal, ale brzy našla se další věc, která ho trápí.

Jarek totiž rád cvičí a ještě raději cvičí polonahý a v přítomnosti japonskomoravského lídra SPD Tomia Okamury. Teď jsou ale fitka zavřená, takže si hoši nemohou dávat do těla a přifukovat své svaly ve photoshopu.

Tomio Okamura a Jarek Šimek v posilovně.

Tomio Okamura a Jarek Šimek v posilovně.

Jarek tedy na svém Facebooku prosí své přátelé o alespoň dvě jednoruční činky, minimálně o váze 20 kilogramů, aby si mohl pozvat Tomia k sobě domu a společně si protáhli biceps.

Už je to pár hodin a v komentářích mu zatím nikdo neodpověděl. Akorát mu nějaká paní nabídla na cvičení své malé dítě. Nemohl byste mu někdo ty činky půjčit a ideálně je po něm klidně i hodit?

My vám za to slíbíme, že o Jarkovi už u nás nikdy neuslyšíte.

Díky.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6421
3567