Fotbalový gambler Řezníček má ženu, kterou bychom docela brali za ženu

Je to fotbalista, hraje za Brno, má rád pivo a automaty. Tak co sakra děláme špatně?

Nevíme, jak vy, ale my jsme celkem vedle z pohádkového příběhu fotbalisty Jakuba Řezníčka. Ten měl coby mladý talent našlápnuto k velké kariéře, pak se ale trochu zamiloval do piva a automatů a šlo to s ním celkem z kopce.

Nyní ale válí v první lize a táhne brněnskou Zbrojovku, pro které bude velký úspěch, když se letos udrží mezi elitou.

Tímto končíme s předstíráním, že sledujeme český fotbal. Na Kubovi se nám kromě jeho bezprostřednosti a lásky k pivu zamlouvá hlavně sexy manželka Míša, kterou „Řezňa“ s sebou nedávno vzal na dovolenou do Emirátů a do Chorvatska a ona tam jela takovéhle bomby.

Michaela Řezníčková vypadá fantasticky.

Na sexy Míše je fajn, že se na ní nejenom hezky kouká, ale asi má i celkem rozum. Podle Kuby Řezníčka je to totiž právě ona, kdo stojí za jeho zásadním zlomem v kariéře.

„Změnilo se to, že jsem potkal svou manželku, narodila se nám dcera a sám jsem už chtěl v osobním životě něco změnit, protože už toho bylo moc,“ řekl před lety fotbalový rebel, který kopal za Spartu i konkurenční Plzeň.

Michaela Řezníčková

Míša, která ja na svého muže patřičně hrdá, sdílí sexy fotky nejenom z dovolené, ale pózuje v bikinách třeba i doma na zahradě u bazénu.

Michaela Řezníčková vypadá fantasticky.

Nebudeme lhát, z některých snímků jsme si i lehce uslintli.

Michaela Řezníčková je kost!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14279
5906