Jakub Kohák řekl o Elišce Bučkové, že je tlustá hrošice

Pokud Eliška nezhubne ještě 15 kilo, jdeme do ulic.

Eliška Bučková cestuje na dovolenou faxem a vypadá jako předstupeň 4.fáze zombie a pyšní se certifikátem Moje ruce si lidi pletou s větvema stromů z institutu Sarah Jessicy Parker.

Vzhledem k tomu, že módní průmysl řídí buzny a zcvrklá předkožka navlečená v Gucci hadrech přezdívaná Františka Čížková, se vlastně ani nedivíme, že všechny modelky chtějí vypadat jako Madonnina noha. Eliška Bučková podlehla trendu, začla jíst půlku špagety týdně a teď má co dělat, aby se jí nezlomila páteř, když si někdo v místnosti prdne.

Z těch špeků se nám dělá mdlo!


No a protože režisér a herec Jakub Kohák je jeden z nejvtipnějších lidí na světě (samozřejmě hned po redakci JPM a Daliboru Gondíkovi), v ranní show na Evropě 2 o Elišce promluvil. "Ano, jsi tlustá a měla bys zhubnout, Eliško. Jsi tlusťoška odporná, hnusná a už se nám to vůbec nikomu nelíbí. Celý národ tě sleduje, zhubni na 37 kilo."Doufáme, že si Eliška jeho slova vzala k srdci. První dva odstavce psané o ní byly totiž samozřejmě myšleny jako vtip, protože my si naopak myslíme, že je to morbidně obézní vepřině, která buď okamžitě zhubne 15 kilo nebo půjdeme s Kohákem a Martuccim demonstrovat na Václavák. Bude to akce Proti krmení žen.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4348
947