Heleně Houdové se zdálo o hromadném znásilnění a měla z toho radost

Helena Houdová, misska z roku 1999, sexuální koučka, ministryně lásky a kdo ví co ještě si před časem řekla, že pomůže všem sexuálním břídilům tím, že je po Skypu za více než tři tisíce korun naučí, jak uspokojit každou ženu.

Vypadalo to jako geniální nápad. Bohužel se ale do programu Milenec bez hranic přihlásilo jen pět postelových zoufalců a není tak divu, že byla EzoModelka úplně na dně.

„Přesně před týdnem jsem měla v programu přihlášeno pět mužů. Nechápala jsem proč. V programu Posvátná žena je 200 úžasných žen. A tak jsem si dala záměr, abych jasně viděla, co za blok v sobě mám, který nedovoluje mužům, aby se zapsali,“ uvedla Houdová.

„Tu noc se mi zdál sen. Byla jsem ve skupině mužů a byla jsem znásilněna. Dvakrát. Když jsem se vzbudila, bolest, kterou jsem cítila, nebyla ze znásilnění, ale z toho, že mi ve snu žádný z mužů nepoohl. Že muži nejsou bezpeční a nedá se jim věřit. Bolelo to a tak jsem plakala, třásla se, křičela, přijímala a plakala o něco víc,“ svěřila se na svém Instagramu modelka, v jejíchž slovech se jako již tradičně ztrácíme, ale je nám to celkem jedno.

04.května 2020 v 16:49, příspěvek archivován: 05.května 2020 v 20:26

Sen o hromadném znásilnění ale zřejmě zabral. „To odpoledne se přihlásilo dalších pět mužů,“ potěšila celý svět zapřísáhlá veganka a odpůrkyně vakcín.

„Včera jsem spolu s 37 úžasnými muži otevřela naši sedmitýdenní cestu za taji posvátné sexuality. Oslavuji, oslavuji je, jejich ovahu, jejich záměr růst a prohlubovat své milenecké umění,“ dodává Houdová, která se před časem svěřila s velkým traumatem z dětství. Když jí byly čtyři roky, tak byla údajně sexuálně zneužita.

No a teď jí sen o hromadném znásilnění pomohl rozjet byznys. To je celkem pěkná ironie, že?

Helena Houdová radí, jak zvládnout koronavirus.

Jinak na závěr bychom vás chtěli upozornit, že Helena Houdová kromě pojídání masa a očkování dětí neschvaluje také sledování porna. Prý to nemá s reálným sexem nic společného...

Tak myslíme, že si od Heleny dáme na čas zase pohov a příště vám bez zbytečných keců představíme nějakou pořádnou rajdu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10967
1523