Jak princ Pierre do kýblu kadit musel: S Gretou se plaví vnuk monackého knížete, má vlastní aerolinky

Bojoval za nižší emise a sám vlastnil leteckou společnost, myslel si, že je to znááámka punku.

Všichni kolem teď buďto plísní nebo milují Gretu, tak jsme si řekli, že bychom k ní měli taky něco napsat. No a zaujal nás pán, kterého k sobě přibrala na palubu svojí superekologickyšetrné jachty. Je to Pierre Casiraghi, vnuk slavného a zesnulého monackého knížete Rainiera III. a kněžny Grace Kellyové a zároveň syn monacké princezny Caroline.

Pierre je jako potenciální dědic trůnu sice až 8. v řadě, pořád je to ale člen královské rodiny. A tak nám teď dovolte čestnou minutu smíchu při představě, jak si princ z Monaka dva týdny neomyje zpocené koule a kadí do kýblu.

Muhahaha.

Pierre se nemyje a kadí do kýblu.

A teď něco k tomu, co je vlastně tenhle Pierre Casiraghi zač, tedy kromě toho, že je to vnuk knížete Rainiera.

Je to velký humanitární bojovník, v roce 2007 třeba podnikl cestu do Afriky, kde... Anebo víte co, tady máte odkaz na Wikipedii a obslužte se.

Tuhle část si ale teď rádi vychutnáme sami.

Jak je Pierre ten humanitární bojovník, tak se rozhodl, že bude bojovat i za lepší klima a teď se teda s Gretou táhne přes Atlantik lodí s kýblem místo záchodu na klimatický summit OSN v New Yorku.

Jenže on je Pierre vlastně tak trochu pokrytec a zatímco káže vodu, tak se doslova ožírá vínem.

Takhle teď Pierre bydlí.

Zároveň je totiž majoritním vlastníkem letecké společnosti Monacair - Monaco Helicopter Charter Company, kterou v roce 1988 založil jeho tatík. A tahle společnost jaksi pořádá lety z Monaka a Nice každých 15 minut a denně jich vypraví celkem 50.

Au.

Nevíme, jestli si myslel, že se tahle jeho frajeřinka nikde nerozmázne, každopádně je to docela známka punku, bojovat za snižování emisí a zároveň jich do vzduchu vysílat asi tak 75474654x víc než normální člověk.

Taky má rád formule. To asi taky není klimaticky úplně OK zábava, ne?

Casiraghi má taky dost rád auta. Ne ledasjaká auta, ale supersporty, takže rozmetává uhlík po celém zazobaném Monaku, až není na krok vidět, a taky rád jezdí rally.

Co na to říká Greta, to nevíme.

Loni na konferenci OSN o změně klimatu každopádně prohlásila toto: „Naše biosféra je obětována, aby bohatí lidé v zemích, jako je moje, mohli žít v luxusu. Je to za cenu utrpení mnohých, kteří platí za luxus mála.“ 

No a teď s jedním takovým kadí do stejnýho kýblu...

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4745
1849