Eva o životě internetové kočky: Jeden po mě chtěl dojit krávu, další skákat na trampolíně bez podprdy

Patří k největším kočkám, jaké můžete na českém internetu potkat. Žádné chrastící kosti, Eva Šindlerová je holka krev a mlíko a hrdě to o sobě prohlašuje.

Má sexy Instagram, kdo si připlatí, ještě o něco více uvidí na jejím OnlyFans. Také podniká v módě a pár let nazpět se o ní psalo v souvislosti s kauzou, kdy ji profesor na výšce upozornil na příliš sexy oblečení. Blbec.

Eva jako zlobivá školačka

O tom všem a spoustě dalšího se Eva rozpovídala v následujícím rozhovoru, doprovázeném ceeelou spoustou hooodně sexy fotek!

Evo, jste známá jako jedna z největších koček českého internetu. Je pro vás takové označení lichotivé, nebo byste se popsala jinak?

Myslím, že jste až příliš laskavý, já si zase až tak nefandím. Objektivně se považuji za zdravou ženskou, takříkajíc „krev a mlíko“, ale že bych byla bůhvíjaká miss, to mi nepřijde. Pokud mě tak však někdo vidí, dělá mi to přirozeně radost, tak jako každé jiné ženě.

Věnujete se módě, máte vlastní e-shop. Jak byznys šlape a dá se jím v dnešní době, kdy je v tomto oboru velká konkurence, uživit?

Pohel úhledu je nejen mým byznysem, ale i velkou vášní. Mám smysl pro módu, takže si skrze Pohel plním sen, a daří se nám, ale jak se říká v Ostravě, musíme „robit“. Nové kolekce na denní bázi, focení, expedice balíčků, jsme taková manufaktura. Prozradím, že ve volném čase jsem začala makat na vlastních návrzích, takže se Pohel brzy rozroste i o mou vlastní tvorbu.

Eva je prostě kočka!

Také máte OnlyFans, povězte o něm něco. Co vše tam fanoušci můžou vidět, když vám dají odběr? Prozradíte, třeba alespoň řádově, kolik se dá na OnlyFans vydělat?

Na OnlyFans tvořím hodně senzuální obsah, asi bych to konceptuálně přiblížila k Playboyi, takové sexy hravé fotky, ale snažím zůstat vkusná. Lze si tam vydělat měsíčně od pár kaček až po statisíce i miliony dolarů, sama dosahuji v závislosti na aktivitě zhruba šestimístných částek.

Máte nějakou nejbláznivější zkušenost, co po vás nějaký muž chtěl?

Už mi přišly žádosti o ledasco, například mě jeden pán požádal o dojení krávy, ale sexy způsobem, jiný zase o skákání na trampolíně bez podprsenky a v podpatcích. S díky však musím některé nabídky odmítat, nefotím a netočím nic, co by mě mohlo v mých očích nějak, v uvozovkách, zdiskreditovat.

Hodně sexy a provokativní je i váš profil na Instagramu. Baví vás reakce lidí?

Ano, mám tendence lidi dráždit, ať už nevinnou fotkou s výstřihem a vtipným popisem, nebo nějakým žertíkem. Užívám si nekonečné hranice internetu, kdy můžu bavit sebe i ostatní, sarkasticky odpovídám hejtrům, ale nikdy nikoho nějak nenapadám.

Eva Šindlerová

Reaguje na vás samozřejmě především spousta mužů. Kolik vám jich tak za den napíše? Chodí vám i nějaké zvláštní zprávy, návrhy?

Když počítám jen muže, stovky zpráv jsou u mě na denní bázi, když sečtu všechny své platformy. Některé zprávy jsou milé, některé mě zarážejí. Ty obligátní s nabídkou sexu už beru jako internetový folklor, ale občas přijde i nějaká bizarnější, třeba nabídky k sňatku, chodí mi i krásné dárky, někteří muži umí být při dvoření více než galantní.

Jste aktivní i na Twitteru, všiml jsem si, že vás tam sleduje i spousta známých lidí. Třeba pražský exprimátor Zdeněk Hřib, exministr vnitra Jan Hamáček, fotbalista Tomáš Ujfaluši... Už se vám stalo, že vás někdo známý oslovil?

Spousta známých lidí se mnou na Instagramu nebo na Twitteru interaguje, ale nedělám mezi celebritami a „civilisty“ rozdíl. Kdyby mě někdo z nich oslovil, nedám na slavné jméno, ale na zajímavou a inteligentní komunikaci.

Na vašich profilech na sociálních sítích nevidím žádného chlapce. Jste single? Pokud ano, jaký je podle vás ideální chlap?

Ačkoliv toho na sítích hodně sdílím, některá témata jsou pro mě intimní, včetně partnerských vztahů. Cením si svého soukromí a přirozeně ho respektuji i u svých partnerů, takže pokud nějaký vztah vedu, obvykle ho na sociálních sítích neprezentuji.

Eva Šindlerová

Ozývají se vám pro změnu i nějací odpůrci? Napadají mě třeba feministky, které asi musí některé vaše příspěvky pořádně dráždit...

Je jasné, že moje svérázné vystupování bude pro mnohé trnem v oku, což chápu. I „odpůrci“ mě však sledují, už jen proto, aby si mohli zabědovat, což je pro mě v konečném důsledku taky pozitivní. Můj obsah je dráždivý a mnohdy kontroverzní, často narážím na témata, která se tabuizují a vtipem se snažím rozvířit diskuzi.

Poprvé jste se proslavila kauzou, kdy vás profesor na univerzitě napomenul za příliš odhalený outfit. Jak se na to kauzu díváte zpětně?

S úsměvem, kolik pozdvižení je jedna studentka módy schopná vytvořit na pedagogické fakultě. Kdybych se ve stejném outfitu objevila v uměleckém prostředí, myslím ve škole, kde jsem studovala design oděvu, setkala bych se s daleko apatičtějším přístupem. Takže chápu, že je to v Ostravě zvedlo ze židlí.

Eva se rozhodně má čím chlubit.

Myslíte si, že se vnímání žen od té doby změnilo k lepšímu? Nebo co říkáte na to, jak se dnešní společnost k ženám chová?

Myslím, že konkrétně česká společnost je ve vnímání žen často zaujatá a spoustu ženských témat banalizuje: od sexualizace ženských těl přes téma znásilnění, jež jsou obecně v české ústavě bagatelizována. Tohle mi vadí, proto jsem vždy připravená se za ženy postavit.

Teď se všude řeší Velikonoce a pomlázka. Jaký je váš názor, necháte se vyšlehat, nebo jste tým Linda Bartošová?

Velikonoce a pomlázku s nimi spojenou vnímám pozitivně, je to tradice, kterou mám spojenou s dětstvím, s rodinou... Zároveň se dokážu vcítit do žen, které si z nich nesou trauma, jestliže od mužů zažily neurvalé chování. Je třeba je vnímat citlivě.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16617
10516