Elon Musk se zhulil a pak vymyslel auto za mega, co mu teče do kufru (smích)

Holt i mistr Teslař se někdy utne.

Elona Muska jsme všichni mívali za borce. Za takovýho toho pracháče, co by si z hotovosti v levý kapse mohl nás i vás, tzn. čtenáře, koupit do otroctví, kdyby chtěl, ale on přitom vypadá, že by nás místo toho vzal všechny na škopek.

Ty časy jsou ale tak nějak pryč. Elon chodí s divnýma holkama a třeba borcovi, co zachránil rok zpátky tým thajských dobrodruhů z jeskyně, nadává do pedoušů, protože je uražen, že tenkrát nebyl za hrdinu on a že jeho narychlo sestrojenou ponorku připomínající obří dildo záchranáři ťukajíce si na čelo odmítli použít. A prostě celkově je tak nějak zapšklej a nesympatickej.

(Chodil třeba s tou fúrií, co ničí Johnnyho Deppa.)

(Chodil třeba s tou fúrií, co ničí Johnnyho Deppa.)

Určitě za tím je i skutečnost, že jeho Tesla moc nesype, naopak se pořád mluví o tom, že by mohla spíš zkrachovat. My jsme teď narazili na něco, po čem se tomu vlastně ani moc nedivíme. A kvůli čemu je Elon v Americe pro smích a my se alespoň jednou můžeme někomu úspěšnýmu smát taky.

Jde o nový typ Tesla Model 3. Když ho Elon vymýšlel, musel mít asi pořádně nahuleno. Ve videu a přiložených fotkách pochopíte proč. 

Takhle vypadá Elonova nová Tesla. Podívejte se pořádně na střechu.

Takhle vypadá Elonova nová Tesla. Podívejte se pořádně na střechu.

V továrně na Teslu, nacházející se v prosluněné Kalifornii, asi nepočítali, že jinde ve světě existuje něco jako déšť. Protože když otevřete kufr, nateče vám tam veškerá voda ze střechy.

Ups...

Ups...

Je nám samozřejmě jasné, že za touhle drobnou vadou na káře za milion korun nestojí tak úplně Elon, ale spíš konstruktéři. Ale tak proč nevyužít příležitosti kopnout si do někoho, na čí majetek bychom museli šetřit asi tak 4737373928 životů a během každýho z nich prodat ledvinu, že jo.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8816
2006