Našli jsme asi největší skrblíky planety: Světu ukázali, jak se paří zadarmo

Proti nim je Alan Harper z Dva a půl chlapa úplný žabař!

Teď jsme teprve narazili na nejvyčuranější zamilovaný dvojici na světě.

Nikoho asi nepřekvapí, že jsou to Američani. Jmenují se Corinne a Adam. 

Před pár měsíci se Adam rozhodl, že oslaví narozeniny své přítelkyně a neutratí za to ani floka. Takový večer je totiž splněné přání všech mužů.

Sedli si tedy do baru a v jejich hlavě se začal rodit velice zajímavý plán. Cíl byl jasný - donutit ostatní štamgasty, aby je pozvali minimálně na rundu.

Adama, který bude nejspíše pěkný vykuk, napadlo, že svou milou jakoby požádá o ruku a tím u lidí kolem sebe vzbudí nejspíše lítost.

A povedlo se!

Vždyť znáte Amíky, jak oni se nad vším dokážou dojmout a rozbulí je každá kravina. Samozřejmě všichni teda vytáhli pár babek z peněženek a zvali „novomanžele“ na drink.

Ti se pěkně zdunili gratis a sotva odešli domů. 

Žádná svatba se samozřejmě nekonala.

Doma ale Adam asi dostal pěkný céres a Corinne mu vysvětlila, že napít se zdarma bylo sice fajn, ale ještě lepší by bylo, kdyby jí příště jako fakt požádal o ruku a nedělal to jen kvůli pár Cuba Libre zadáčo.

Adam samozřejmě jako správný podpantoflák souhlasil a před Corinne znovu poklekl. Tentokrát už to myslel zcela.

„Jsem šťastná, že jsme to takhle vymysleli. Peníze, které Adam ušetřil, jsme mohli použít na zásnubní prsten,“ mne si ruce Adamova snoubenka, která se svým milým jistě už teď přemýšlí, kdo za ní zacvaká nejenom svatbu, ale i líbánky.

Jak známe Adama a Corinne, a my je tedy upřímně vůbec neznáme, tak jsme si jistí, že se určitě nějaký štědrý sponzor objeví.

Pokud by náhodou nevěděli jak na to, mohou se zeptat Tima Tolkkiho. Ten už je v Praze skoro měsíc, žije si zde jako král a ze svých peněz neutratil ani vindru.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10503
2387