Byl tam!!! Ta šílená ženská měla trochu pravdu, černoch v Černobylu byl

No, jsme trochu zaskočeni.

Před nedávnem jsme vás informovali o snědé paní Karle, kterou vytočil doběla zcela nechutný rasismus štábu HBO. Ten si dovolil do seriálu Černobyl, až se nám to těžko píše, neobsadit jediného černocha. Ne, my jsme se jí ve skutečnosti tak trochu smáli, že v Sovětském svazu v roce 1986 žádní černoši nežili.

Ovšem teď musíme taky tak trochu sklopit uši.

On ve skutečnosti minimálně jeden černoch v Černobylu byl! Jmenuje se Igor Khiryak, a ať vám to jméno zní jakkoliv bíle, tak je černej jako bota.

Černoch v Černobylu fakt byl! Jmenoval se Igor a dodnes v Rusku.

Černoch v Černobylu fakt byl! Jmenoval se Igor a dodnes v Rusku.

Igor se prostě narodil v Rusku a v osmnácti letech byl povolán do armády. No a když to pak bouchlo a soudruzi komíni potřebovali co nejdřív zahladit stopy, tak sáhli po vojácích. A Igor byl mezi těmi vyvolenými, co museli jít svoje varlata vystavovat radioaktivnímu záření.

Igor se svojí jednotkou

Igor se svojí jednotkou

Jeho úkolem bylo stavět okolo Pripjati provizorní mosty, aby se urychlila evakuace obyvatel. Jakkoliv může ta práce znít v porovnání se zkopáváním grafitu ze střechy reaktoru v pohodě, tak vám prostě říkáme, že v Černobylu byl černoch.

Dokonce má i osvědčení.

Dokonce má i osvědčení.

Ačkoliv byste čekali, že Igorovi po angažmá v Černobylu narostla třetí ruka, druhá hlava nebo že dokonce zbělal, ve skutečnosti z něj vyrostl kokos na sněhu žijící někde nad Moskvou, co chodí na ryby a chová slepice. 

Igor dnes chová slepice.

Igor dnes chová slepice.

Alespoň to tak vypadá podle jeho ruského fake Facebooku VKontakte.

Igor fandí Rusku.

Igor fandí Rusku.

Právě tam se občas pochlubí i fotkama z Černobylu, a dokonce zveřejnil i jakési osvědčení, že tam fakt byl, podepsané přímo od velitele jednotky. 

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3104
947