Neměl ani vindru, ale žil si jako boháč! Představujeme vám našeho nového hrdinu

Upozorňujeme vás, že tento příběh neobsahuje žádné kozi, ale pevně věříme, že i tak budete spokojeni.

My jsme totiž v týpkovi, kterého vám hodláme představit, našli našeho nového boha. Říká vám něco jméno Casey William Kelley? Ne? Nedivíme se, my jsme toho chlapíka taky neznali, ale po dnešku věříme, že nebudeme jediní, kdo si jeho jméno nechá vytetovat na čelo.

Nenechte se zmást, nejde o žádného šlechtice, tenhle borec pochází z městečka Wewahitchka, které leží v americké Floridě. Caseyho už nebavilo snít o vaně plné bankovek, nadupaných bourácích a luxusních hodinkách. Rozhodl se, že začně žít úplně jiný život.

Nenašel si práci snů, ale rozjel fantastický byznys. Doma si začal tisknout své vlastní bankovky, které vypadaly takřka stejně, jako originály. Za zhruba 140 tisíc falešných amerických dolarů si Casey koncem července zakoupil  Porsche 911. Trvalo to dlouho, než si společnost uvědomila, že je tento chlapík okradl.

Casey William Kelley

Den po nákupu Casey použil falešný šek na nákup tří luxusní hodinek značky Rolex v hodnotě 61 tisíc dolarů a jak už to tak bývá, podobné příběhy končí většinou špatně. Co vám budeme povídat, našeho nového boha američtí poldové bohužel dostali...

Casey William Kelley

On se ale bránil statečně. Podle britského listu Daily Mail policistům řekl, že vůbec neví o co jde. Po chvíli se ale ke všemu přiznal.

Škoda.

Třeba by mu to časem zbaštili...

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9339
5307