Žena z Británie se provdala za ducha. Manžel Edoardo spadl před dvěma stoletími do studny

Podle vás jsou dvacítky, které si berou zámožné osmdesátileté starce, zlatokopky? Po přečtení následujících řádků možná změníte názor.

Emo zpěvačka Brocarde z britského hrabství Oxfordshire si totiž vzala chlapíka, kterému je plus mínus přes dvě stě let.

Tedy ono je to ve skutečnosti trochu zapeklitější... Voják Edoardo se sice narodil ve viktoriánské době, tedy někdy v devatenáctém století, jenže on tehdy i zemřel, tudíž to není úplně stařík s chodítkem, jak bychom si takového dvousetletého kmeta představovali.

Zpěvačka Brocarde

Co se mu přihodilo? Bohužel u viktoriánského vojáka byste si představili asi romantičtější smrt než pád do studny. Ale stalo se, tehdy mu bylo pouhých pětatřicet let.

Následující dvě století Edoardo tak dlouho bloumal a bloumal prázdnotou, až narazil na Brocarde. A to zrovna ve chvíli, kdy se snažila usnout po hádce s přítelem.

Zpěvačka Brocarde

„Do té doby jsem na duchy nevěřila. Po tvářích mi stékaly slzy. Bylo to opravdu intenzivní,“ promluvila o prvním shledání v ranní show stanice ITV, kam nevěsta v černém dorazila v den svatby, kterou mimochodem nebylo vůbec snadné zařídit.

„Bylo těžké najít církev, která by nás oddala. Protože myslím, že je tu trochu problém s náboženstvím a posmrtným životem, na který ne všichni kněží věří,“ povzdychla si.

A také - kdo dá ruku do ohně za to, že do toho chudák nebožtík jde dobrovolně, když ani to „ano“ říct nemůže?

Zpěvačka Brocarde

Obřad už by dvojice měla mít za sebou, fotky do svatebního alba si ale nevěsta zatím nechává pro sebe. Nicméně narovinu, stejně toho na nich moc neuvidíme.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8719
11787