Brandon z Beverly Hills 90210 dal jednou Weinsteinovi pěstí

Ano, už zase ten holyúdský úchyláček.

Jo jo, víme, co si myslíte. Jméno Weinstein je poslední dobou nejenom u nás na webu skloňováno víc než slovo nejneobhospodařovávatelnější nebo židle. Co se dá dělat. Weinsteinova pofidérní minulost je jako uleželý kus lejna, který nejdřív nikomu moc nevadí, ale když se druhej den festivalu nečekaně vyplaví z toi toiky i s hromadou dalších sraček, nejde to úplně přehlídnout.Vedle sexuálního obtěžování snad kterékoliv myslitelné herečky, co nemá knír a jateční váhu, se ukazuje, že sem tam dostal Hárvy i do držky. A nikoliv bradavku nebo klitoris, ale pěstí.

Stalo se tak v roce 95 na afterpárty Zlatých glóbů a tehdy nebohého Hárvyho inzultoval Jason Priestley poté, co ho chtěl ze svý pařby Hárvy vyhodit, pak nevyhodit, pak něco něco vožralecký pindy a pak zmlátit (vypráví o tom na Twitteru tady a tady a tady)

Getty Images

Jelikož je věkový průměr našich čtenářů tvořen krásným jednociferným číslem, málokdo asi bude Jasona znát a když prozradíme, že je to přece TEN Brandon z Beverly Hills 90210, devadesátkový TV alegorie nepřehlednýho gruppen porna, budete vědět taky hovno. Prostě jen je teď moderní na Hárvyho flusat a kdo s ním v posledních třiceti letech nesměnil nějakou tělní tekutinu nebo facku, jako by nebyl. Dneska se každý nesmělý oblíznutí od Hárvyho cení jako skautskej odznáček.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4438
1794