Bella Ramsey se pochlubili, že jedí ovesné vločky s pomerančovým džusem. Prý jim to moc chutná

Bohužel. Zajímavější zprávu pro vás dnes nemáme.

Předpokládáme, že se k vám už dostala informace, že herečka Bella Ramsey, která zazářila v seriálu Last Of Us, je nebinární a podobně jako třeba zpěvák Sam Smith po světu požaduje oslovování „oni“.

Bella Ramsey

„Myslím, že moje pohlaví bylo vždycky velmi proměnlivé. Když mě někdo osloví ‚ona‘ nebo řekne ‚její‘, tak o tom nepřemýšlím, ale vím, že kdyby mi někdo řekl ‚on‘, bylo by to trochu vzrušující. Považuji se prostě za člověka. Být genderově označená není něco, co bych měla nějak zvlášť ráda,“ řekla Ramsey nedávno pro server Deadline.

Rozhodli jsme se, že mladé herečce splníme přání a budeme o ni psát jen ve třetí osobě. Nic zajímavého kolem nich se ale neděje, tak jsme si řekli, že vám řekneme o tom, co Bella Ramsey snídají, protože třeba v Británii tato zpráva pobouřila nespočet lidí.

Hvězda výše zmíněného seriálu si dali na Instagram fotku své ranní pochoutky a v komentáři uvedli, že se jedná o ovesné vločky s pomerančovým džusem.

„Je to moc dobré. Jednou jsme neměli žádné mléko, tak jsme to vyzkoušeli,“ vysvětlili Bella Ramsey recept, který se stal velkým předmětem diskuzí na sociálních sítích.

Bella Ramsey snídají vločky s pomerančovým džusem

PS. Nic více se nedozvíte. Díky moc, že jste na to klikli.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18099
10299