Jste ochlastové, co by se měli stydět, vzkazují Česku Britové. My děkujeme za uznání

Tak jsme se zase prochlastali až na vrchol.

Dřív se o Česku hodně psalo ve světě, třeba když naši dědové záškodničili nacistům a tátové svrhli komunisty. Dnes jsme slavní hlavně když prezident skoro zeblije korunovační klenoty nebo se jde vyspat na summit NATO. Není to úplně totéž, ale pořád si můžeme říkat: Malá, ale naše.

Teď jsme slavní znovu, jeden ze světově nejčtenějších britských bulvárů Daily Mail to sice neřekl úplně přímo, ale v podstatě nás nazval národem opilců, co by se měli stydět. Aspoň v tom nejsme sami, ale třeba s Ruskem nebo Irskem.

Pívec

Vydali každopádně článek postavený na statistice kolik který národ vypije v průměru alkoholu na jednoho občana. Celý je vlastně o tom, jak je pro Brity tahle statistika obrovskou ostudou, stojí to i v titulku. Problém je, že jsou v tom žebříčku až na 19. místě. Což je tak trochu na zamyšlenou pro těch 18 před nimi.

No, a my jsme čtvrtí.

Takže cítíte ten podprahový vzkaz, jak byste se měli stydět a přestat s chlastem? My ano, to ale v Británii nevědí, že jestli nás na tom něco se*e, tak to, že nám první místo vzala nějaká Litva, která ani bez mapy pořádně nevíme, kde je.

Hned si jdeme dát jeden pívec, ať ten průměr trochu vytáhneme.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6879
4324