Vémolova ex Lulu se považuje za atletku, hrozí trestním oznámením a ukázala zmalovaný zadek

Po delší době tu máme zase jeden dojemný příběh. Jedno oko nezůstane suché!

Asi víte, že Vémolova exmilenka Lulu měla svůj první zápas v kleci. Nebylo to ale podle pravidel MMA, šlo totiž o velmi bizarní bitvu v plácání po zadku.

RedFace

Její soupeřkou byla kočka z OnlyFans, která si říká Claudia Macc . Lulu zápas vyhrála, protože podle rozhodčího a bývalého pornoherce Roberta Rosenberga své sokyni více zmalovala pozadí.

RedFace

Lulu se pak radovala takovým způsobem, že lidé pojali podezření, že má buď epileptický záchvat, nebo zvláštní druh orgasmu.

Silikonová provokatérka, která se netají úmyslem sbalit Jaromíra Soukupa, se pak na sociálních sítích svěřila, že ji hodně trápí, jak na její „výkon“ reagují lidé. Lulu dokonce uvedla, že zvažuje trestní oznámení a označila se za „atletku“.

„Požádala jsem RedFace, aby zablokovali komentáře. Připadá to někomu normální nechat ponižovat vlastní atletku? Harassmentem je trestný čin, už i v ČR, takže pokud se to nebude řešit, podávám trestní oznámení,“ napsala na svém Facebooku v příběhu Lulu.

Pár hodin poté už ji ale vztek očividně přešel a Lulu ukázala svůj zmalovaný zadeček. „Modřiny minimální,“ píše silikonová prsatice, která by jednou ráda měla největší ňadra v Česku.

Lulu ukázala svůj zadek po zápase.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19672
10281