Tentokrát má smysl zajít na RedFace. Tahle kočka z OnlyFans tam dostane na zadek

A navíc zcela dobrovolně!

První galavečer nově vzniklé organizace RedFace se nevyvedl. Promotéři věří, že druhý turnaj bude mnohem lepší záležitost a my tak nějak v kostech cítíme, že tomu tak bude.

Zaujalo nás totiž hned několik zápasnic, které se na akci představí. Jako první bychom rádi zmínili kočku, která si říká Claudia Macc.

Claudia Macc

Claudia je celkem fajnová šťabajzna. Točí filmy pro dospělé a navíc se těší slušné popularitě na OnlyFans.

Claudia Macc

Na turnaji bude zápasit v plácání po zadku se Zdeňkou „Lulu“ Černou, která se proslavila coby milenka populárního MMA zápasníka Karlose Vémoly.

Těším se hodně. Překvapilo mě, že je na to vůbec potřeba nějaká příprava. Byla jsem trochu překvapená, když jsem přišla na první trénink. Ještě se to musí vymakat, ale jsem na to zvědavá a těším se, protože je to zase něco nového,“ řekla Claudia na nedávné tiskové konferenci.

Claudia Macc

Pikantní také je, že Claudii na zápas připravuje král české pornografie a majitel úctyhodné „třetí nohy“ Robert Rosenberg.

Ten Claudii dokonce seznámil se svou manželkou a společně šli nedávno na koupák. Všichni si jistě domyslíme, jak to celé pravděpodobně dopadlo...

„Ještě rychle vyšplouchat, než skončí léto,“ napsala ke snímku Claudia Macc, která evidentně miluje nejenom sex, ale také sexuální narážky.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19786
10135