Pel Mel 2020 - Bike tunning

UŽ JSTE O NICH SLYŠELI? ŘEČ JE O PRAKTICKÝCH VYCHYTÁVKÁCH (NEJEN) PRO CYKLISTY

Cyklistika je pohodový sport, který musí bavit. Vyžaduje nejen „vymazlený stroj“, ale také stylový outfit a funkční a praktické doplňky, tzv. tunning! Cyklisté ladí svou formu i kompletní výbavičku. Nová sezóna s sebou vždy přinese něco zajímavého. Nechte se inspirovat vychytávkami pro vaše jednostopé oblíbence. Nezasloužilo by si vaše kolo hliníkové bezdušové ventilky různých délek a barev?

KOSMETIKA

Externí obrázek


K čemu a proč? Pokud jezdíte na kole často, jisté patálie se vám nevyhnou a krém Sportsbalm vám pomůže v prekérní situaci. Chrání intimní partie před opruzeninami a podrážděním, které vzniká při dlouhodobé intenzivní zátěži třením o oblečení a může přerůst ve velmi nepříjemné kožní problémy. Působí antibakteriálně a antisepticky, nechává kůži v oblasti sedla dýchat, a to i při intenzivním pocení nebo jízdě na mokru.

Více zde: https://www.fcimport.cz/sportsbalm/

Kápézetka“ SAHMURAI S.W.O.R.D

Řeč je o první a poslední záchraně pro bezdušové pláště, sadě opravných knotů pro bezdušové pláště od trojnásobného vítěze Cape Epic Stefana Sahma. Souprava obsahuje pilník na otevření otvoru, instalační jehlu, 5 ks opravných knotů. Celý set se vtipně instaluje do řídítek místo ucpávek. Kompatibilní je s řídítky s vnitřním průměrem 17–21 mm.

Více zde: https://www.lbs-sport.cz/sahmurai-s-w-o-r-d,5470004.html

KLOBOUK CYKLISTICKÉHO GENTLEMENA

Externí obrázek


Bez pokrývky hlavy ani ránu, a to především na kole. Představujeme značku DOTOUT a model Kabrio – Shiny Black. Lehká a skvěle odvětraná přilba pro univerzální použití na celou sezónu. Nižší konstrukce přilby vylepšuje její aerodynamiku, vnitřní kompozitová síť Inner Frame zvyšuje tuhost bezpečnostní pěny pro větší odolnost přilby při nárazu. Nechybí ani možnost vlastního tunningu, výměny aero krytu, HT Hard Top, který udržuje přilbu v aerodynamice a chrání před nepřízní počasí a hmyzem. Výběr je z několika barev.

Více zde: http://www.dotout.cz/vyhledavani/?string=kabrio, https://www.dotout.it/en/shop/kabrio-project

DUŠE BEZ DUŠE

Defekty se bohužel nevyhýbají nikomu z nás. Mít po ruce rychlé řešení se vždy hodí. Proto oceníteOrange Seal tmel do bezdušových systémů. Verze „Regular“ má větší lepivé schopnosti, zacelí díry až do velikosti 0,63 cm a boční řez až 1,8 cm. V plášti vydrží dle podmínek přibližně 30–60 dní.

Více zde: https://eshop.futurecycling.cz/znacka/orange-seal/

STYLING JE TŘEBA

Externí obrázek


Orange Seal bezdušové ventilky různých délek. Sada tubeless ventilků obsahuje: 2 ventilky, 2 kuželové a 2 retangulární gumové průchodky, 2 vnitřní ventilky, 2 gumičky, RVC Tool, 2 sady barevných matic v 6 barvách.

Více zde: https://eshop.futurecycling.cz/bezdusove-systemy-a-prslusenstvi/orange-seal-bezdusove-ventilky-2ks--32mm/

Vybrali jste?

Možná ano, tak prima cyklistickou sezónu s minimem kolizí a defektů.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9394
1934