Na česko-slovenské svatbě 1: Zlatý Bažant vydává speciální „album“

Jaké jsou nejoblíbenější slovenské písně v Česku? A České na Slovensku? Díky značce Zlatý Bažant už to víme. Slovenský pivovar se inspiroval legendární edicí lidových písniček z 90. let a sestavil unikátní „album“ Na česko-slovenské svatbě 1.

Tehdy to byla doslova lavina TV reklam na cédéčka a kazety, jako třeba Na moravské svatbě 3, 4, 5... Tentokrát ale nejde o žádný folklór, jsou to prostě ty největší pecky od českých a slovenských interpretů, které milují lidé na druhé straně hranice. Když je dáte dohromady, vznikne perfektní mix pro svatební oslavu česko-slovenského páru. A těch bude letos zase požehnaně! „Slovenské pivo Zlatý Bažant je ideálnym ležiakom pre slávnostnú príležitosť a týmto projektom chceme osláviť všetky nové česko-slovenského manželstva. Je úžasné, že ich v posledných rokoch výrazne pribúda,“ říká manažer značky Zlatý Bažant.

Originální svatební mix je volně k dispozici na třech nejpoužívanějších hudebních platformách: Spotify, YouTube Music a Apple Music. Najdete v něm známé evergreeny zlatých slavíků, hity posledních dvaceti let i několik novějších interpretů, kteří si rychle získali oblibu Čechů a Slováků. Jak jinak, jde hlavně o kousky taneční a zábavné, které se točí kolem lásky a vztahů, prostě prečo ho ona lúbi a on ju nie...

Tak na zdraví česko-slovenským párům!

Externí obrázek

Zlatý Bažant je nejoblíbenější a zároveň nejhodnotnější značkou piva na Slovensku. Žádná jiná slovenská značka se nemůže pochlubit více jak milionem prodaných hektolitrů po celém světě.

Prémiový světlý ležák

Velké oblibě se především těší prémiový světlý ležák Zlatý Bažant, který vyniká vyváženou plnou chutí, výraznou chmelovou vůní a příjemně doznívající hořkostí.

Více na www.pivozlatybazant.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7211
3764