Náš oblíbený ruský pitomec kvůli lásce k syntholu málem přišel o ruku

Dlouho jsme tu neměli nic z rubriky „smějeme se ruským pitomcům“, tak je na čase to napravit.

V Rusku pravděpodobně nenarazíte na většího pitomce, než je Kiril Terešin.

Kiril byl dříve celkem normální chlapík. Když se ale dostal do armády, dostal strach, že si z něj ostatní Rusové budou dělat legraci, protože je příliš hubený a nemá žádné svaly.

Kirill Tereshin

Místo toho, aby začal cvičit a jíst hodně masa, se Kiril zamiloval do syntholu, který se používá jako pózovací olej, ale šílenci po celém světě si ho píchají do rukou či lýtek, aby se jim nepřirozeně zvětšily jejich malé svalové partie.

Po použití syntholu daná místa velmi rychle otečou a vypadají naprosto nepřirozeně. Navíc jde i o život. Synthol se může při aplikaci dostat do krevního oběhu a způsobit zástavu srdce a následně smrt.

Není tomu dlouho, co Kiril podstoupil velmi náročnou operaci a doktoři mu z roky vyjmuly téměř kilo a půl mrtvé tkáně. 

Kirill Tereshin

Rusovi šlo tehdy o život, se svou zálibou ale i tak nepřestal a nedávno se dostal opět do velkých problémů.

Všemi vysmívaný Rus, který se ale na Instagramu prezentuje jako velký boss, podstoupil operaci pravé paže, která dopadla úspěšně.

Na sociální síti Kiril přiznal, že byl v ohrožení života a reálně také hrozilo, že minimálně o jednu ruku přijde.

„Děkuji chirurgovi Dmitriji Vladimirovičovi Melnikovovi za provedení této obtížné operace a záchranu mého života. Děkuji také Albině Abazali za péči o moji ruku po operaci,“ zářil štěstím Rus, kterého už asi pomilionté doktoři varovali, že pokud bude ve své stupidní zábavě pokračovat, brzy zemře.

03.března 2021 v 15:02, příspěvek archivován: 26.března 2021 v 15:49

Tak co myslíte, kdy mu budeme psát nekrolog? Musíme ale uznat, že by byla velká škoda, kdyby svět přišel o takového pitomce.

Pro pobavení přidáváme Kirilův zhruba dva roky starý MMA zápas, který už tak úspěšný, jako výše zmíněná operace ruky, bohužel nebyl.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13055
3723