Ten ruský pitomec, co má bicáky větší než hlavu, musel na operaci a krmí ho maminka

Doktoři po celém světě dělají neskutečné zázraky, které často zůstanou bez povšimnutí. Svět totiž více zajímá ruský pitomec, který si do rukou píchal synthol a teď skuhrá, že ho ručičky mnogo bolyat.

Jestli ještě neznáte Rusa Kirila Těrešina, kterému jsme v redakci dali titul Po Grznárovi 2. nejsměšnější svalovec na světě, pak vám ho v krátkosti představíme.

Tenhle třiadvacetiletý týpek býval celkem normální chlap. Byl členem armády, sportoval, lovil baby...

Jednoho dne se ale úplně zbláznil. Zamiloval se do představy, že má největší bicáky na světě. Do rukou si začal píchat synthol, který se jinak používá jako pózovací olej. Milovníci velkých svalů, kterým se ale nechce makat, ho používají ke zvětšení malých svalových partií.

Kirill Tereshin

Daná místa pak otečou a vypadají naprosto nepřirozeně. Navíc jde i o život. Synthol se může při aplikaci dostat do krevního oběhu a způsobit zástavu srdce a následně smrt. Kiril zatím ještě nezemřel, ale kvůli svým pažím musel na operaci. Tkáň v jeho svalech totiž začala postupně odumírat.

Kirill Tereshin

Z levé paže mu tak doktoři odoperovali mrtvou tkáň o hmotnosti 1,36 kilogramů. 

Kirill Tereshin

Na první pohled to vypadá jako pěkný kus hovězího, ne?

Kirila do nemocnice doprovodila jeho maminka, která synka musela i krmit. 

Kirill Tereshin

Rusa čeká ještě několik operací. Nezdá se ale že by změnil něco na své posedlosti.

Kirill Tereshin

Na dálku Kirilovi posíláme hodně štěstí. 

V době, kdy Grznár přestal sypat a chová se i celkem normálně, by byla velká škoda, kdyby svět přišel o takového pitomce.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14949
3990