O Gretě se už 14 dní nic nepsalo, tak sdělila, že měla koronavirus a uzdravila se

Jak říkají hokejisté - tak určitě!

Ještě včera jsme byli strašně šťastní z toho, že tady koronavirus je. Konečně se totiž začaly řešit důležité věci a ne

- záchody pro osm pohlaví

- dalších 67 pohlaví

- ženský, které se deset let neholí a pak se fotí na Instagram

- ženský, které se matlají menstruační krví a říkají tomu umění

- hipsteři

- translidi, co se nemůžou rozhodnout, v jakém těle zůstat

- me too

- Minář ve svetru po mrtvém Havlovi

- influenceři a další zloději vzduchu z Instagramu

- Greta

Bohužel slečna Thunbergová našla nový způsob, jak se zase dostat do médií, když se o ní 14 dní nepsalo, tak zahodila svůj ušmudlaný papírek, z něhož čte už rok to stejné prohlášení, že jsme všichni kokoti, a řekla, že měla koronavirus.

Tedy, ona to neví určitě.

Rajzovala někde po Evropě, kde jí ještě nezakázali se shromažďovat, se svým tátou Svantem, který na ní vůbec, ale vůbec nevydělává a vůbec nepíše žádné knížky a vůbec neprodává žádná práva a vůbec nedělá žádný merch, a pak včera napsala, že měla asi koronavirus a uzdravila se.

Celou dobu předtím si ale dávala na Instagram fotky s papírkem, kde měla napsáno Stávka za klima a vyzývala lidi, aby stávku drželi s ní, ale ti jí na to házeli totálně bobek, protože měli jiné starosti jako například vykoupit mouku, whisky, kokain a střelivo.

Tak přišla s jiným trikem. Poté, co totálně dořvala europoslance na jejich pozvání na jejich půdě, kam přišla oblečená jak když ji vytáhneš z popelnice, a pak si stěžovala, že se všude řeší jen koronavir a ne klima, ho teď prý měla ona sama a její táta, ale oba se vyléčili.

Prý si pronajali jiný byt, aby nebyli doma se zbytkem rodiny, protože Gretě někdo zničil dětství, kdybyste to nevěděli, a to se pozná třeba tak, že máte zbytečné love na druhý byt v jednom z nejdražších měst světa, a měla trochu teplotu a kašel, ale nikdo ji na to netestoval, protože ve Švédsku se to plošně nedělá.

Taky dodala, že její minulá chřipka byla mnohem horší, a že se vyléčila sama.

A lup, je na všech prvních stránkách všech médií.

Well played.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11604
1607