Značka Converse spojila své síly s Japonskou legendou NEIGHBOURHOOD

Nová limitovaná kolekce ukazuje, že skloubit funkčnost s klasickým designem není nemožné.

Japonská značka NEIGHBORHOOD, kterou založil Shinsuke Takizawa, je známá především pro svou mistrovskou schopnost spojit zdánlivě neslučitelné styly dohromady. S oblibou využívá prvky z různých oblastí od motorkářské kultury, vojenských prvků přes tradiční japonské motivy po outdoorovou funkčnost. Ani nová limitka Converse X NEIGHBORHOOD není výjimkou. Kolekce propojuje basketbalovou DNA Converse se streetwear prvky japonské značky.

Doporučená cena Jack Purcell - 3 290 Kč

Doporučená cena Jack Purcell - 3 290 Kč

Novinka Converse x NEIGHBORHOOD obsahuje Jack Purcell siluetu původně navrženou na badminton. Nízký černý model zdobí japonský nápis „teiko“, který v překladu znamená „odpor“. Teniska je vyrobena z prémiového semiše. Druhým modelem limitky jsou vysoké Chucky 70, které zaujmou originální páskou umístěnou přes vrchní část boty. Ve speciální edici nechybí ani oblečení. Mikiny a trička ctí minimalistickou barevnost kolekce, ale jsou ozvláštněny o zajímavou retro grafiku.

Externí obrázek

Kolekce Converse x NEIGHBORHOOD je dostupná v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců (Footshop, Freshlabels).

Doporučená cena vysoké Chuck 70 - 3 790 Kč

Doporučená cena vysoké Chuck 70 - 3 790 Kč

Více o aktuálních kolekcích Converse se dozvíte ZDE.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.


Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5588
1108