Vychlazené pivo na cestách? Tipy na chladící boxy

Vyrazit autem na dovolenou nebo výlet, ugrilovat si oblíbené jídlo a k němu si dát vychlazené pivo. Stačí mít po ruce chladící box - šikovný a potřebný doplněk k cestování. Jak ale vybrat správnou autochladničku? Máme pro vás několik tipů.

Několik druhů

Teplé letní dny, dovolená nebo výlet před vámi. Udržet na cestách potraviny čerstvé a nápoje v chladu není nic složitého. Stačí si jednoduše pořídit chladící box. Ideální pomocník při rodinné dovolené, menším výletě ve dvou nebo při pánské jízdě. A pokud jako rybáři prosedíte u vody mnoho hodin, je chladící box skoro nutností. Vybírat můžete mezi pasivními boxy a termotaškami (chlazené speciálními vložkami) a autochladničkami poháněné elektrikou. A právě druhou kategorií se budeme zabývat.

Výhody a na co si dát pozor

Vybrané termoelektrické autochladničky mají výhodu, že je můžete napájet v autě (při cestách), ale také přímo ze zásuvky - při přejezdu na chatu poslouží jako lednička. Výhodou je jednoduchá přenositelnost, příjemné ceny a jednoduché ovládání. Pozor si určitě dejte na pečlivý výběr velikosti chladícího boxu. Přesně si změřte místo v kufru auta nebo například před sedačkami u spolujezdce nebo vzadu.

Externí obrázek

Náš tip - Giostyle

Při výběru hraje určitě nejdůležitější roli objem. Je důležité si uvědomit, kde budete chladničku používat a jestli je cílem zchladit pár plechovek piva, nebo jídlo pro celou rodinu. Například Elektrobox SHIVER 40 od značky Giostyle nabízí objem komfortních 41 litrů, pro menší prostor v kufru můžete sáhnout po jeho menším bráškovi s označením SHIVER 26. Oba modely mají napájecí kabely součástí výrobku, izolaci polystyrenu s vysokou hustotou a energeticky patří do třídy A. Bytelná madla pro přenos a kolečka pro lepší manipulaci.

Externí obrázek

Rada na závěr

Do chladícího boxu dávejte ideálně již předem nachlazené nápoje i potraviny. Autochladničky udrží bez problémů jejich teplotu a nebudou je muset zbytečně delší dobu nachlazovat. Další výběr chladících boxů, tašek i batohů najdete v nákupní galerii www.ignazrosler.cz.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13852
1896