UŽIJTE SI PODZIMNÍ VÍKEND PLNÝ HRANÍ S ALBI

Hledáte program na začátek listopadu, u kterého se pobaví celá rodina? Zamiřte o víkendu 4. a 5. 11. do Prahy na populární festival Albi Game Day, svátek všech deskovkářů.

Letošní ročník se uskuteční ve funkcionalistickém objektu Bubenská 1 a nabídne nejen organizované hraní s profesionálními vysvětlovači, ale také možnost sledovat mistrovství světa v Sabotérovi nebo se účastnit turnajů o ceny.

Albi

Těšit se můžete i na odhalení a premiéry mnoha očekávaných herních titulů, včetně Karaku 2. V tomto pokračování rodinného herního fenoménu musíte nejen bojovat s nestvůrami, ale také budovat města a cvičit nové armády, abyste příšery porazili.

A pozor, kdo na festival přijde v deskoherním kostýmu, má šanci vyhrát v soutěži. Zvěčnit se pak můžete v instalovaném fotokoutku, klidně i s přítomnými Cosplayery.

Na místě budou k zakoupení Albi hry se slevou a samozřejmě chutné občerstvení ku potěše oka i žaludků. Vstupné se neplatí, registrace není třeba.

Stejně jako loni bude jádrem programu VELKÁ HERNA s více než 50 stoly a desítkami hermanů, kteří Vás zasvětí do tajů letošních novinek či titulů, jež se na vydání teprve chystají. V této sekci se tak můžete těšit například na hry Karak 2, Jan Žižka, Dračí strážce, Robin Hood a další.

Hru Karak 2 si bude možno na místě koupit v rámci exkluzivního předprodeje.

Oproti loňskému roku se rozšíření dočká VOLNÁ HERNA, kde najdete naše oblíbené evergreeny a tituly, na které se nedostalo ve velké herně. Pravda, pravidla si tady asi budete muset osvěžit sami, ale stejně už je nejspíš budete znát. Najdete zde tituly jako Catan, Karak, Ubongo, Bang!, Taco, kočka a mnoho dalších.

Albi

Na velké strategické hry přímo na showflooru není příliš prostor a čas, a proto se i letos můžete těšit na HRÁČSKOU HERNU, na jejíž jednotlivé partie bude třeba se registrovat - a to buď předem (registrace začne 1. listopadu), nebo přímo na místě. Mezi hrami najdete jak tituly, které oznámíme 1. listopadu v rámci Albi Game Day Keynote, tak i očekávané pecky ISS Vanguard, Voidfall nebo Legie.

Více info na https://www.albi.cz/albi-game-day/

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20112
9273