Tajemství krásy předních světových celebrit. Nechte si poradit!

Snad každá dáma chce vypadat krásně, atraktivně a přitom zbytečně neutrácet peníze. Návštěvy kosmetologů, vizážistů a použití drahých procedur nejsou dostupné pro každou, ale krásná lze být i díky několika tipům od světových celebrit. Přečtěte si jejich doporučení a zařte krásou každý den!

Vždy si večer očistěte pleť

Vůbec nezáleží na tom, zda nosíte make-up nebo ne. Vždy si před spaním umyjte obličej, abyste odstranily nahromaděné nečistoty a prach. Mary J. Blige věří, že právě tohle je základem zdravé a zářivé pleti. Pamatujte si, že kožní buňky se v noci obnovují. Pokud pleť zapomenete vyčistit předtím, než půjdete spát, urychlí se její stárnutí, což způsobí snížení napětí buněk kůže a vznik předčasných mimických vrásek.

Pijte dostatečné množství čisté vody

Futurino - krasa


Voda je pro lidský organismus zvlášť důležitá, protože podporuje činnost všech orgánů. Příjem dostatečného množství vody zaručuje správné fungování trávicího, oběhového a nervového systému. I mírná dehydratace může způsobit bolesti hlavy, únavu a zhoršení stavu pleti. America Ferrera v jednom rozhovoru řekla, že jakmile začala pít více vody, stav její kůže, vlasů a nehtů se výrazně zlepšil.

Vytvořte si vlastní odstíny

Gwen Stefani ráda vrství různé odstíny, aby získala nové barvy. Doporučuje si namalovat rty matnou rtěnkou a pak nanést krémovou nebo lesklou texturu. Tímto způsobem dodáte rtům přitažlivost a objem. Pamatujte však, že matná rtěnka by neměla přesušovat rty.

Externí obrázek

Pořiďte si kvalitní krém na pleť kolem očí

Pleť kolem očí je zvlášť citlivá. Každý den mrkáme, smějeme se a mžouráme, tohle všechno negativně ovlivňuje jemnou kůži. Nezapomínejte však na vnější faktory, jako je vítr, slunce a tvrdá voda. Nedostatek správné péče je častou příčinou vzniku vrásek, modřin a otoků. Pleť kolem očí nemá téměř žádnou tukovou tkáň, proto se snadno deformuje a nejmenší poškození se rychle projeví na obličeji. Kate Winslet pokládá za nutné používat dobrý oční krém, obzvlášť když cestujete nebo jste ve stresové situaci. Tmavé kruhy pod očima jsou v tu chvíli obzvlášť nepříjemné.

Nastříkejte parfém na oblečení

Všichni víme, že parfém je třeba aplikovat na místa, kde pulzuje tep. Ale látky udrží vůni po delší dobu, a tak Sarah Jessica Parker radí nastříkat parfém přímo na oblečení. Když dojde lahvička její oblíbeného parfému, zbytek si nalije na tričko nebo šaty.

Zdroj obrázku: Syda Productions / Shutterstock.com

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12929
3853