Spojení ekologie s výrobou hraček je inspirací pro vývojáře aut

Převratný Tesla Roadster, první Matchbox autíčko svého druhu, jež je uhlíkově neutrální, vyrobené z 99% recyklovaného materiálu a které bude značce sloužit jako vzor pro budoucnost

Společnost Mattel, Inc. představila Jízdu k lepší budoucnosti, což je závazek, v jehož rámci chce vyrábět všechna autíčka, herní sady a obaly značky Matchbox ze 100% recyklovaného, recyklovatelného nebo bio plastového materiálu. Představuje tak průkopnická elektrická vozidla a prostředí, která jsou odrazem skutečného světa a jsou navržena tak, aby děti nasměrovala k zelenější budoucnosti motorových vozidel. Závazek podporuje cíl společnosti Mattel používat do roku 2030 u všech svých produktů i obalů 100% recyklované, recyklovatelné nebo bio plastové materiály.

Externí obrázek

“Od vzniku moderního autíčka před téměř 70 lety používal Matchbox design a inovativní přístup, aby děti prostřednictvím hry propojil se skutečným světem kolem nich,“ řekl Roberto Stanichi, ředitel oddělení autíček ve společnosti Mattel. „Matchbox se zavazuje používat 100% recyklovaný, recyklovatelný nebo bio plastový materiál, abychom se spolupodíleli na řešení ekologických problémů, kterým dnes čelíme, a podpořili příští generaci fanoušků Matchboxu na společné cestě k udržitelné budoucnosti“.

Externí obrázek

*Autíčka Matchbox Tesla Roadsters získala certifikaci „uhlíkově neutrální“ od společnosti Natual Capital Partners, výtěžek z emisních povolenek poputuje na zachování pastvin v Coloradu a Montaně.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5202
8481