Separ a DMS vyrážejí na společné DMS HUHU Tour

DMS HUHU Tour je turné slovenského rapera Separa a DMS (Dame a Smart). Celkem navštíví 21 zastávek, šest v České republice a 15 na Slovensku. Tour startuje letos v dubnu a lístky jsou již v předprodeji!

Separ, vlastním jménem Michael Kmeť, známý také pod přezdívkou Monsignor Separ, je slovenský raper a jedním ze zakladatelů bratislavské hip-hopové skupiny DMS. Také je známý jako bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz.

Externí obrázek

Ke jménu Separ se dostal přes graffiti, kterým se ještě před začátkem hudební kariéry věnoval. Z počátku se podepisoval jako Sort, v blízkosti Žiliny ale existovala skupina „Sorta“, takže bylo potřeba jméno upravit. Pohráváním si s písmenky pak vnikl „Separ“, což mu sedělo - často se separoval od ostatních a nebo podle jeho slov nezapadal.

Sám sebe pokládá za jednoho z nejvulgárnějších a nejpřímočařejších raperů na slovenské hip-hopové scéně.

DMS je tedy slovenská rapová skupina, které se skládá ze třech oficiálních členů - D jako Dame, M jako Monsignor Separ a S jako Smart (producent). Na koncertech je podporuje DJ Mike.

Externí obrázek

Na svém kontě mají desky: Teraz už naozaj (2008), Čo sa stalo?! (2011), MMXV (2015), Prepáčte (2018), MDMS (2019) a nejnovější počin HUHU (2021), ke kterému jedou zmíněnou tour!

Těšte se celkem na 21 zastávek v Čechách i na Slovensku. Tour startuje 16. dubna

Vstupenky najdete zde: https://www.ticketportal.cz/event/DMS-HUHU-TOUR

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8134
10633