Pro milovníky rychlých tratí!

Třetí zářijový víkend bude patřit našemu tradičnímu závodu ve městě automobilů. Top podnik v „Bolce“ startuje na Krásné louce. Skvělá atmosféra, špalíry fanoušků a rychlá ale přitom technická trať. To chcete zažít. Na své si přijdou i nejmenší sportovci a sportovkyně, pro ně je připraven Dětský sportovní den.

Bude to jízda!

Adrenalin, radost z vítězství nebo pokoření svých dovedností. Zdaleka nejen to nabízí závod v Mladé Boleslavi. Chcete si poměřit síly? Máte nutkání uštědřit soupeřům pohled na vaše záda? Přijeďte si ke konci sezóny užít další bikovou výzvu, tento závod nemůžete vynechat! Trasy v Mladé Boleslavi jsou známé svojí svižností, dají se projet na plný plyn. Startovat se bude přímo z areálu na Krásné louce.

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

Co se chystá na tratích

Čekají na vás dvě skvěle připravené závodní trasy. Obtížnější trasa B, kde na vás, kromě natěšené konkurence, čeká 50 kilometrů nebo mírnější trasa C, která měří příjemných 30 kilometrů a je tudíž určená úplně všem. Podtrženo a sečteno, nehledejte tu strmé kopce vzhůru nutící bikera seskočit z kola nebo náročné technické sjezdy. Půvab všech zdejších tras spočívá v pravém opaku. „Tady si na své přijdou milovníci rychlých, jezdivých a technicky nenáročných povrchů. Jedinou libůstkou na trati, kde se závodníci, a to pouze ti na hlavní trase, více zapotí, je stoupání na zříceninu Zvířetice. Odměnou jim za to bude průjezd hradním příkopem a nádherné pohledy na monumentální ruiny hradu.“, říká Josef Hladík, organizátor závodu.

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

Co tahle vyzkoušet „top“ bike?

No nezní to jako výzva? Díky partnerství s předními světovými výrobci kol, značkami jako je např. TREK, ORBEA a KONA, nabízíme všem zájemcům možnost vypůjčit si a otestovat vrcholné modely biků. Užít si závod na kvalitním stroji může být výborným prožitkem ze závodu. Co vy na to?

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

Pozvánka od pana Bidona

Zážitek by nebyl úplný, pokud by se nebavily vaše děti. V rámci závodního víkendu na ně v pátek čeká Dětský sportovní den. Připravili jsme pestrý program pro malé sportovce v podobě dopravního hřiště od Škoda auto a stanoviště cyklokroužků.

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

V Boleslavi to žije

Věděli jste, že Mladá Boleslav je domovem několika profesionálních sportovních oddílů? Místní velikáni zde hrají fotbal a lední hokej. BK Mladá Boleslav např. patří k vůbec nejstarším sportovním oddílům na území České republiky. Pro návštěvníky tu mají od roku 2011 naučnou stezku s názvem „Metalová cesta Mladou Boleslaví“. Jedná se o 4 km dlouhou trasu, na které turista potká 12 velice originálně ztvárněných naučných zastávek s informacemi o daném místě. Mapu k Metalové cestě si lze vyzvednout přímo v Infocentru Mladá Boleslav. Mezi rodáky patří Jan Železný, trojnásobný olympijský vítěz a světový rekordman v hodu oštěpem nebo Adina Mandlová, česká prvorepubliková herečka.

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

Na skok na Tour de France

O tom, že Mladá Boleslav žije výrobou vozidel značky Škoda a že je tato značka hrdým partnerem Tour de France není pochyb. Co možná, ale nevíte je fakt, že má také svůj servisní tým Škoda Auto. Skvělou partu mužů pod vedením Radovana Berana. Při letošní TDF nám bylo velkým potěšením tyto sympaťáky poznat osobně. Tým zajišťuje den, co den servis konvoje vozidel organizátorů, karavany, ale i týmů. Při letošní TDF to bylo 280 vozidel. „Nejčastější opravy? Bourá se. Čelní skla, přední nárazníky, blatníky, páté dveře, zadní nárazníky, zrcátka,“ říká Radovan Beran, šéf téhle party.

Mrkněte, jak to týmu jde od ruky TDF_2023

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15025
13344