Objevte vína z úrodného Toskánska - Tenuta Il Palagio - Sting

Panství Villa il Palagio leží uprostřed zvlněných kopců svěží, úrodné toskánské krajiny jižně od Florencie. Soukromý dům Stinga a jeho manželky Trudie Styler, oblíbené útočiště pro jejich přátele a rozrůstající se rodinu, tento skutečně pozoruhodný statek ze šestnáctého století uhnízděný mezi vinicemi v regionu Chianti je nyní k dispozici jako místo pro luxusní akce a prázdninová destinace na míru.

Il Palagio se nachází nad malebným toskánským městečkem Figline Valdarno. Poslední dvě desetiletí je letním domovem pro rozrůstající se rodinu Stinga a Trudie a dějištěm mnoha jejich večírků, soukromých koncertů a výročí. Vila, její penziony, vinice a olivové háje byly láskyplně restaurovány Stingem a Trudie a nyní je to živá a plně funkční ekologická farma a vinice. Nyní Trudie a Sting nabízejí toto skutečně velkolepé, zcela jedinečné a historicky významné místo jako místo, kde můžete zažít jedinečný zážitek, hostit ty nejzvláštnější příležitosti nebo prostě jen relaxovat a užít si skutečně neuvěřitelnou lokalitu.

wine4you

Od poloviny 16. století Il Palagio sklízí, fermentuje a stáčí vlastní vína. Sting a Trudie vynaložili velké úsilí, aby udrželi tradici při životě. Pomocí metod ekologického zemědělství od roku 2000 znovu osázeli 11 hektarů vinic. Výsledkem jsou čtyři krásné červené: Message in a Bottle, Casino delle Vie, Sister Moon a When We Dance.

wine4you

„Il Palagio je jako vystupující z obrazu. A jedno z mých oblíbených míst na Zemi. Doufám, že si to zamilujete stejně jako já.“ — Sting

Více info na www.wine4you.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18376
9891