Novinky v portfoliu Premier Wines & Spirits

Do baru se nějakou chvíli asi ještě nepodíváme, tak proč si nedopřát barové chvilky aspoň v pohodlí domova. Společnost Premier Wines & Spirits opět rozšířila svou nabídku a tentokrát se s vámi podělí hned o tři novinky, které přicházejí jako na zavolanou pro zpestření letních večerů. Dáte si unikátní brandy Ysabel Regina, delikátní pálenku Capucana nebo některou z výjimečných tequil Reserva Del Señor.

Portfolio společnosti Premier Wines & Spirits se rozrůstá o nové členy. Můžete si tak dopřát luxusní alkohol i v domácích podmínkách a vychutnat si dobré pití v klidu doma. Ať už si z nové nabídky vyberete cokoli, exkluzivitu nápoje poznáte hned při prvním doušku a brzy budete litovat, že jste si nepořídili větší zásoby.

První z letních novinek, vinná pálenka Ysabel Regina, reprezentuje unikátní snoubení brandy a koňaku a obsahuje pouze ty nejvybranější ingredience. Šestiměsíční zrání, filtrace přes aktivní uhlí a limitovaná roční výroba zaručuje výjimečný zážitek. Ze skleničky nejprve ucítíte květinové a ovocné tóny, které vám budou hrát i na jazyku. Pokud si dopřejete čas, rozlišíte hořkou čokoládu, kávu a rozinky a na závěr vás pohladí vanilka a sherry.

Ysabel Regina

Ysabel Regina

Capucana je pálenka, v jejímž složení hraje prim cukrová třtina. Ta pochází ze tří významných lokalit v Brazílii, a tento destilát tak spadá do kategorie brazilské národní pálenky cachaça. Zraje tři roky a díky své komplexní chuti se hodí nejen k popíjení čistá na ledu, ale i v kombinaci do mnoha koktejlů. Má lehké aroma a v její chuti se rozplývá medový tón a banánová sladkost, které dokonale vyvažují specifické tóny mandle a kyselkavé liči.

Capucana

Capucana

Poslední novinkou v nabídce Premier Wines & Spirits je tequila Reserva Del Señor pocházející z mexického domova modré agáve, která je hlavní ingrediencí pro tento nápoj. Tradiční fermentační a destilační postupy dávají vzniknout této prémiové tequile s unikátní chutí. Ať už si ji budete vychutnávat sami, nebo v kruhu nejbližších, každý doušek vám přinese pohlazení na duši i na těle. Vybírat můžete hned ze tří druhů. Reserva Del Señor 100% Agave Reposado zraje v sudech 7–12 měsíců a ve sklence ucítíte pražený kokos a vanilku, na jazyku pak přecházející ve sladký krémový karamel a v závěru doznívá pikantní koření. Reserva Del Señor 100% Agave Añejo zraje v sudech z bílého dubu 18 měsíců a voní po kokosu a bílé čokoládě s ořechy. Delikátní chuť krémové vanilky, cedru, praženého koření a opékaných slaných oříšků se v závěru mění ve sladké bylinky a nádech dubového dřeva. Reserva Del Señor 100% Agave Silver je na rozdíl od obou svých sester čirá, s typickou květinovou vůní a kořeněným aroma, které je výrazné i v chuti samotné.

Reserva Del Señor

Reserva Del Señor

Všechny novinky jsou ke koupi na www.1er.cz.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8378
5438