NOČNÍ koloběžkování, zážitek nejen pro sportovní nadšence

Jezdit na koloběžce v NOCI, to je přesně to, co do jinak běžného sportování přináší kapku exotiky a dávku adrenalinu. Noční jízda na koloběžkách Prahou je nezapomenutelný zážitek. Pokud chcete tento pocit zažít, zavítejte na jednu z prvních jarních koloběžkových akcí, která se konaná v Praze-Braníku, 27. 4. 2019, a startuje se okolo 20.30 hod až padne ta pravá tma. Přijďte nasát atmosféru sportování v noci a zažít něco netradičního.

Noční koloběžkování

Proč?

Jarní vůně kvetoucích keřů, tma, která přináší klid, ale také zrychluje tep srdce, vjemy, které člověk vnímá mnohonásobně silněji než ve dne. K tomu trocha odhodlání a pocit volnosti. Ano, to je Noční koloběžkování, jedna z prvních koloběžkových akcí, která se konaná v Praze-Braníku na in-line stezce dne 27. 4. 2019. Až padne skutečná tma, pak se všichni milovníci koloběžek také děti, vydají na stezku plnou světelných úkolů. Závodní trať je dlouhá 10 km.

Noční koloběžkování

Důležité detaily

Startovat se bude z areálu InterKempu Kotva, který se nachází kousek od oblíbeného nástupu na in-line stezku. V Topsports centru, půjčovně bude připraveno zázemí celé akce: registrace i občerstvení. První odstartují závodníci na 10 km v 20.30 hod. Následně vyrazí děti v dvouminutových intervalech tak, aby se nesetkávaly na stanovištích a nekazily si tak překvapení na jednotlivých stanovištích.

Noční koloběžkování

Závodit (ne) třeba

Připravena je také nezávodní vyjížďka, která bude odstartována v 22.30 hod pro všechny, kdo na koloběžkách jezdí pro radost nebo naopak pojedou na koloběžce poprvé. Vše záleží opravdu na Vás, jak akci pojmete. Setkáte s lidmi na stejné vlně “jedu si svoje”!

Praha: 27. 4. 2019 

Hradec Králové: 4. 5. 2019

Jak na to?

Nemáte-li vlastní koloběžku, nevadí. Stačí v přihlášce vyplnit “chci si půjčit koloběžku” a budete ji mít. Ale nezapomeňte, registrovat se musíte včas! Aby na vás nějaká ještě zbyla.

Noční koloběžkování

Co sebou?

Nezapomeňte čelovku, cyklistickou nebo jinou přilbu a dobrou náladu. Ostatní nechte na organizátorech. Těší se na vás celý Topsports tým.

Dopřejte si atmosféru sportování noční Prahy v kombinaci s v kombinaci s nočním netradičním zážitkem.

REGISTRACE NA: www.nocnikolobezkovani.cz

UDÁLOST NA FB: https://www.facebook.com/events/488597325005052/

Noční koloběžkování

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2357
1054