Nedokážete představit podzimní den bez šálku své oblíbené kávy?

Okouzlující chuť Starbucks® Autumn Blend vás naladí do příjemné pohody. Zkombinujte svůj oblíbený kávový nápoj s podzimní nabídkou snacků a dezertů, a vychutnejte si jedinečné momenty i během sychravých dní.

Dny se krátí, teploty klesají a pomalu přichází čas na příjemné hřejivé chvilky s vaší oblíbenou kávou. Jedinečný kávový zážitek si můžete dopřát i doma. Do pohodové nálady vám dokonale sedne jedinečná zrnková káva Starbucks® Autumn Blend. Výjimečná podzimní směs v sobě letos spojuje kávu z Afriky, Sumatry a Guatemaly, výsledkem je pak elegantní šálek kávy s tóny kandovaných pekanových ořechů a šalvěje. V kombinaci se sýry a bylinkami je ideálním společníkem pro podzimní dny, například v podobě skvělých snídaní, které si můžete nechat dovézt domů.

Starbucks

Podzim v kavárnách Starbucks® zavítal i do nabídky lahodných snacků a dezertů. Spolu se sezónou Pumpkin Spice se vrací oblíbený Pumpkin Spice Bread – vláčný a nadýchaný chlebíček s příchutí Pumpkin Spice, posypaný kousky křupavých dýňových semínek. Pokud si libujete v tradičních chutích, určitě vás potěší jablečný muffin s karamelem, který vás dostane tradičními podzimními tóny jablek, skořice a karamelu.

Mezi podzimními novinkami najdete také Brazilský koláč z kynutého těsta s jemným pudinkovým krémem, ozdobený šlehačkou a bohatou ořechovou drobenkou.

Starbucks

Pouze během října bude dostupná limitovaná nabídka v podobě dezertu Green Apple Donut, donutu plněného džemem s příchutí zeleného jablka se zelenou cukrovou polevou, který se stane předzvěstí Halloweenu.

Pokud preferujete slané snacky, určitě ochutnejte sýrový Twister z nabídky Freshly Baked. Křupavý twister se sýrem dopékají baristé přímo v kavárnách Starbucks® a tak si můžete užít jedinečnou chuť čerstvosti.

Zastavte se ve Starbucks a vychutnejte si kávový zážitek přesně podle své chuti.

Starbucks
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20919
9675