Již zítra 11.5. setkání s osobností v Louskáčku Karla Voříška

GALERIE & KAVÁRNA Art-n-Coffee společně s Karlem Voříškem spustila seriál pravidelných setkání s hosty, osobnostmi českého showbyznysu s názvem “Louskáček Karla Voříška”. Můžete se těšit na zajímavé rozhovory, příběhy hostů a přátel Karla Voříška. Nebude se tzv. klouzat po povrchu, ale podíváme se pěkně „pod skořápku“ života zvaných hostů.

Kdy: 11. 5. 2023 od 18 hod.

Místo konání: GALERIE & KAVÁRNA Art-n-Coffee

Host: Aleš Cibulka

Louskacek Karla Voriska

Aleš Cibulka je televizní a rozhlasový moderátor, který se již v patnácti letech ponořil do moderátorské profese. Moderoval v soukromém karlovarském rádiu Diana. Poté, co odmaturoval na sokolovském gymnáziu a přešel do Prahy, kde vystudoval Vyšší odbornou školu hereckou a moderátorskou.

Louskacek Karla Voriska

Aktuálně vedle televizní práce moderuje v rozhlase oblíbený pořad TOBOGÁN, který převzal po Tomáši Slámovi. Tento pořad je živě vysílán z Divadla u Hasičů a jde v podstatě o rozhlasovou formu talk show. Mnozí ho také znají jako spisovatele. Píše životopisné publikace o hvězdách českého filmu 30. a 40. let – Nataše Gollové (zde se jedná dokonce o dva díly životopisné knihy) a Zdence Sulanové.

Louskacek Karla Voriska

Prozradíme Vám mnohem víc!

Na další hosty a setkání se můžete těšit např. Zuzana Bubílková – 14.6..

Autor fota: Majka Votavová (Cibulka)

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19039
9890