Jasná zpráva, i kdyby se svět skoro zastavil, MY JEDEME DÁL!

W RESTAURANT slaví své první narozeniny a protože sázíme na hodnoty které trvají, na legendy, které milují generace, ať už jde o dobrou whisky nebo hudbu, oslavíme NÁŠ PRVNÍ ROK pořádným ROCK 'N' ROLLEM a to s nikým jiným, než s geniálním muzikantem a ikonou českého big beatu PETREM JANDOU.

Bude nám obrovskou poctou!

Na co se můžete těšit? Na skvělou hudbu, jídlo a whisky. Na to, že to bude nářez a bude to mít šťávu stejně jako naše steaky z grilu! A kdy? V sobotu 17. října od 19 hodin!

Součástí vstupného bude DEGUSTACE MENU - sharing pro vás a vaše přátele - výběr a ochutnávka z předkrmů, hlavních chodů a dezertů. Navíc, speciálně pro tento večer, nám už pár týdnů v kuchyni zraje naporcované irské hovězí a to zdaleka není vše. Na jídelním lístku, spolu s ním, najdete další delikatesy, zvolené výhradně pro tuto událost. Nechte se překvapit, kombinujte, ochutnávejte a bavte se. Jak se říká, to co zažijeme, vypijeme a sníme, nám už nikdo nevezme, tak proč si to zas pro jednou neužít - na plný pecky, s velkou parádou, do dna a do posledního sousta.

Externí obrázek

Více na www.wrbmprague.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11740
3627