Vyhlášení 6. ročníku ocenění Esquire Man 2019

Na následujících stránkách vám v pěti kategoriích představujeme muže známé i méně známé, kteří si podle nás tuto cenu zaslouží.

Externí obrázek


Kategorie, kam patří všichni ti, kteří nám zajišťují servis nezbytný k životu: vědci, učitelé, výzkumníci, lékaři, kurátoři, galeristé, vojáci, policisté… Jsou to lidé, kteří svou profesi milují a jsou jí zcela oddaní. Jejich čas se nedělí na profesní a volný, na prvním místě je jejich bližní. Vybrali jsme ty, jejichž úsilí má nějaký přesah nad rámec jejich oboru.

Jiří Padevět, 53, spisovatel, nakladatel

Jiří Padevět, 53, spisovatel, nakladatel

Ať už ho vnímáte víc jako spisovatele nebo nakladatele, pro nás je to především bojovník proti historické skleróze. Ano, díky němu si můžeme připomínat bestiální praktiky totalitních režimů – něčeho, o čem jsme si mysleli, že už nikdy nezažijeme.

Milosh Harajda, 33, producent

Milosh Harajda, 33, producent

Tento mladý muž jakoby neuznával hranice. Rozsah své producentské činnosti namířil od východu na západ a ze severu na jih. Jako moto by si mohl dát nic není nemožné a i díky němu jsme si mohli v Česku užít unikátní kulturní akce.

MUDr. Jan Šroubek, 50, neurochirurg nemocnice Na Homolce

MUDr. Jan Šroubek, 50, neurochirurg nemocnice Na Homolce

Skvělý neurochirurg, jeden z největších odborníků na operace mozku u nás. V civilu sportovec a skromný chlápek. S takovými lidmi se nemusíme bát žádných zdravotních trablů.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3311
3374