Svaly v Praze! Synovec Romana Šebrleho bude soutěžit v kulturistice

V pražském hotelu Hilton se to bude 23. listopadu hemžit samými svalnatými týpky. Luxusní resort bude totiž premiérově hostit mezinárodní soutěž ve fitness a kulturistice IFBB Diamond Cup Prague.

Tahákem je určitě účast Davida Šebrleho, synovce olympijského vítěze Romana Šebrleho, který dnes působí jako moderátor na televizi Prima.

(Na snímku David Šebrle)

(Na snímku David Šebrle)

V kongresové hale se bude celou sobotu soutěžit ve 13 různých kategoriích.

Trumfem pořadatelů jsou závody v elitních kategoriích – bodyfitness, bikini-fitness, fitness physique, bodybuilding, kulturistika…

Závodníkům půjde nejen o body do světového žebříčku 2019 IFBB World Ranking, ale budou bojovat i o 17 IFBB Elite Pro Cards.

Tato výjimečná akce se uskuteční pod patronátem Mezinárodní federace kulturistiky (IFBB) a Svazem kulturistiky a fitness ČR (SKFČR).

Na akci bude přítomen také prezident IFBB Rafael Santonja, který stojí v čele této organizace už od roku 2006.

Lístky distribuuje síť Ticketportal.

Kromě Davida Šebrleho se v Hiltonu představí také například Roman Hajabáč, který byl na loňském světovém šampionátu desátý v kategorii Physique masters

„Jsem nadšen, že se Praze povedl doslova husarský kousek, přilákat do Prahy Diamond Cup, který považuju za jednu z nejlepších soutěží na světe. Jsem si jist, že to není naposled, že se tady ta soutěž bude opakovat každý rok a že bude neskutečným přínosem pro mladé sportovce a nadšence tohoto sportu. Doufám, že český závodníci získají hromadu medailí, vyzkoušejí si svoje věci, svoje sestavy, svoji formu před světovou soutěží, takže je to úplně ideální načasování, protože každý z nich pak pojede na Mistrovství světa. Tím pádem budou mít výbornou přípravu,“ řekl před závody Hajabáč.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7241
2428