Chivas Regal - Na vítězství

JE TO DVACET LET, CO MANCHESTER UNITED POD VEDENÍM SIRA ALEXE FERGUSONA ZÍSKAL JAKO PRVNÍ ANGLICKÝ TÝM TREBLE, TEDY TROJITÉ VÍTĚZSTVÍ V ANGLICKÉ LIZE PREMIER LEAGUE, ANGLICKÉM POHÁRU FA CUP A LIZE MISTRŮ UEFA V JEDNÉ SEZONĚ. NA POČEST TOHOTO TRIUMFU VZNIKLA WHISKY CHIVAS REGAL ULTIS 1999 VICTORY EDITION.

Chivas Regal Ultis 1999 Victory Edition je vůbec první whisky, kterou skotská značka pro klub vytvořila a která bude dostupná pro fanoušky i sběratele jako připomínka vítězství, jež rezonuje dodnes. Pro zajímavost: do České republiky se dostává v omezeném počtu 156 lahví. Vzácná dvacetiletá míchaná whisky propojuje tři ručně vybrané jednosladové whisky — všechny vypálené v roce 1999 —, z nichž každá je sama o sobě vynikající, avšak společně vytvářejí ještě bohatší chuť. Jednosladová whisky Strathisla zraje v tradičních dubových sudech, jednosladová whisky Longmorn v sudech z amerického dubu a jednosladová whisky Braeval v sudech od sherry, které dále prohlubují její chuť. Kombinování kvalitních složek vede k lepšímu výsledku. Platí to v životě, ve fotbale i u skotské whisky.

Externí obrázek

„Tyto tři single malt whisky byly mistrovsky propojeny tak, aby vytvořily bohatou chuť plnou tónů mléčné čokolády, pomerančů a kořeněných tónů zázvoru a skořice. Doufáme, že sportovní fanoušci, stejně jako milovníci whisky, ocení dlouhý, sladký a krémový závěr této vskutku luxusní skotské whisky,“ říká Sandy Hyslop, Chivas Director of Blending.

Kombinace tří pečlivě ošetřovaných jednosladových whisky vytváří výrazný blend vyznačující se bohatým zlatavým odstínem, intenzivním aromatem a komplexní chutí. Smetanové odstíny vanilky získané z tradičních dubových sudů jsou doplněny mírným ořechovým nádechem dubu a bohatou kořeněnou příchutí ze sudů z amerického dubu a evropských sudů od sherry.

Na oslavu partnerství značky Chivas Regal s klubem Manchester United bude na podzim představena také speciální limitovaná edice dárkových boxů navržená americkým umělcem Zacharym Liebermanem. Design každého boxu, dostupného pro whisky Chivas 12, Chivas Extra a Chivas 18, je inspirován ikonickými fotbalovými momenty v historii klubu Manchester United.

Více na www.chivas.com

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3235
3291