Chcete být zdravější, krásnější, výkonnější, víc odolný proti stresu?

Pak je tu pro vás jedinečné řešení, správně si zvolit kombinaci doplňků stravy, které sice nemají stravu pestrou nahrazovat, mohou ale pomoci v okamžiku, kdy si nejste jistý tím, zda se stravujete správně a organismu dáváte, co v daný okamžik potřebuje.

Vynecháme tentokrát podpůrné prostředky pro zkvalitnění libida a užívání si v posteli, on je totiž výkon třeba nejen tam, ale také na poradách, při rodinném životě a ve všech dalších aspektech života. Pomozte svému tělu, aby zvládlo procesy, ke kterým mikronutirenty zkrátka potřebuje.

A proto jsou tu doplňky stravy. Nejrůznějšího složení i charakteru, je tedy na vás přesně si říci, co vám chybí, zda se cítíte unavený, podrážděný, nevyrovnaný, pod velkým tlakem. A podle toho začít hledat první pomoc nikoliv v podobě medikamentů, ale právě doplňky stravy, které z přírodních zdrojů obsahují to nejkvalitnější pro harmonizaci organismu každého z nás.

Pro příklad: Maca Peruánská by ve vašem výběru chybět neměla. Pokud žijete ve stresu, vykonáváte odpovědnou práci, potřebujete životabudič, je právě Maca, respektive výtažek z ní tou správnou volbou. Na trhu není dlouho, jedná se o znovuobjevenou bylinu, jejíž schopnosti jsou v pravdě unikátní. Výtažek z této rostliny je známý jako účinné afrodiziakum, ale umí toho mnohem víc. Kromě zvýšení sexuality mají látky v přípravku obsažené vliv na plodnost, vitalitu a podporují zklidnění a správnou funkci nervového systému, což znamená zmírnění stresu a depresí. Kromě toho účinné látky pomáhají se snazším soustředěním, učením se nových věcí, fungují pro posilování paměti.

Externí obrázek

Na vašem pracovním stole by také neměla chybět Kustovnice čínská.

Tradiční doplněk stravy pro ty, kteří se zajímají o účinky čínské medicíny. Kustovnice čínská neboli goji je antioxidantem, který snižuje tlak, pomáhá v boji s artritidou, prodlužuje věk a zlepšuje zrak. Mikronutrienty obsažené v této asijské rostlině jsou skvělou prevencí civilizačních onemocnění. Výtažek z goji má vliv na hubnutí, fungování metabolismu a podporuje krásu a vitalitu organismu.

V neposlední řadě, pokud stále nejste přesvědčený o tom, že by se vám doplňky stravy mohly hodit, což ví většina moderních mužů, je tu Cordyceps.

Cordyceps sinensis je přírodním zázrakem, který má vliv na životaschopnost buněk lidského organismu, díky tomu dochází k posílení komplexní vitality celého organismu. Cordyceps neboli houba housenice čínská je pěstována ve vysokých nadmořských výškách, v oblastech Gansu a Guinzhou. Právě odtud pocházejí houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek. Tuto houbu lze konzumovat v podobě nálevu či bylinné směsi, my jsme pro vás připravili tobolky s obsahem toho nejlepšího, co houba Cordyceps sinensis nabízí pro zdraví a vitalitu organismu. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede k eliminaci oxidačního stresu, povzbuzuje aktivitu organismu a brání nerovnováze buněčného metabolismu, což ve výsledku vede k vyššímu soustředění a duševnímu výkonu. Také ale snižuje stárnutí buněk.

Nenechte se přesvědčit o tom, že správný chlap potřebuje k životu steak a vychlazené pivo. Není tomu tak. Potřebuje mnohem víc a vy si můžete zdraví uchovat chytrou volbou co nejdéle.

Externí obrázek

Neorientujete se? Více info najdete na curapil.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15874
4461