Buďte svým zákazníkům na očích 365 dnů v roce

I když dnes máme k dispozici chytré telefony a jiné technologie, kouzlo papírových diářů je nenahraditelné. Takový záznamník může být nejen nepostradatelným pomocníkem při plánování, ale často je také reprezentativním doplňkem, který zaujme na první pohled. A co víc – může nést logo právě vaší společnosti!

Společnost PRESCO GROUP, a. s., zavedený výrobce kalendářů a diářů, nabízí celou řadu typů záznamníků v nejrůznějších motivech, na něž si můžete nechat umístit své logo. Neváhejte a podpořte vlastní značku některým z praktických a zároveň stylových diářů či zápisníků, jimiž obdarujete své zákazníky!

Nejjednodušší cesta k originálnímu firemnímu dárku

Co si budeme povídat, ne každý reklamní předmět je prakticky upotřebitelný, a pokud se jej obdarovaný brzy zbaví, vaší reklamně to službu neudělá. Málokdo však pohrdne krásným diářem či notesem, jež tak mohou šířit povědomí o vaší značce minimálně celý rok (v případě diáře), a dokonce i déle (v případě notesu). Luxusní kalendáře a diáře jsou proto tím nejskvělejším firemním dárkem!

Externí obrázek

Co nabízíme?

Logo společnosti si u nás můžete nechat natisknout nebo vyrazit na týdenní či denní diáře anebo na oblíbené zápisníky v několika formátech a nejrůznějších designech. A navíc nabízíme kompletní servis včetně dodání až k zákazníkovi!

Samozřejmostí je kvalitní papír i zpracování povrchů, díky čemuž jsou záznamníky odolné vůči vnějšímu a částečně i vnitřnímu poškození, pevná knižní vazba, praktické rozvržení vycházející z nejčastějších požadavků a dobrých zkušeností dlouholetých zákazníků. Potěší rovněž řada „vychytávek“, jakými jsou například perforované rožky, látkové záložky, poutka na propisku či uzavírání na gumičku – v závislosti na typu záznamníku.

Vedle praktičnosti dbáme samozřejmě také na design: sledujeme nejnovější trendy a zároveň sázíme na osvědčenou kvalitu, proto si v naší nabídce jistě vyberete i vy! Vše máme skladem k okamžitému dodání – stačí jen ukázat na produkt, který vám nejvíce padl do oka.

Klasika a elegance – to je pravděpodobně to, co nás nejlépe vystihuje…

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4328
1686