Stylový tenký notebook, který je zároveň nečekané herní dělo

U notebooků se má za to, že ty tenké a stylové jsou na práci a pokud chcete hrát videohry, musíte mít robustní příšeru, která je tak těžká, že ji raději nikam nepřenášíte nebo by vám upadly ruce. Seznamte se s ROG Zephyrus S (GX502GW), který je menší, rychlejší a lehčí!

Společnost ASUS má herní značku notebooku s názvem ROG a neustále s ní ukazují, že nic není nemožné. Když jste chtěli přenosný počítač v tenkém designu, většinou neměl moc vysoký výkon.

Rozhodně pak ne na hry.

ROG Zephyrus S (GX502GW) ale nejenže vypadá stylově, ale ve svých útrobách má navíc procesor Intel Core i7-9750H (v překladu zatraceně rychlý šestijádrový procesor) a grafikou kartu NVIDIA GeForce RTX 2070 Max.P, která zvládne i nejnovější herní hity.

Asus GX502GW

A jak ty herní hity uvidíte? Na displeji s tenoučkými rámečky s obnovovací frekvencí 144 Hz.

Chlazení

Velkou nevýhodou klasických herních notebooků je, že se dost často přehřívají. Pokud hrajete někde v posteli a máte ho položený na nohou, občas můžete očekávat lehké popáleniny.

S ROG Zephyrus S se vám to nestane díky technologii AAS (aktivní aerodynamický systém), který využívá nízkou spotřebu procesoru a grafické karty a zároveň dokáže nasávat více vzduchu a zlepšovat chlazení.

Asus ROG Zephyrus

Asus ROG Zephyrus

Hraní her je lahoda

Jak už jsme zmiňovali, notebook má ve svých útrobách GeForce RTX 2070 Max.P, která se dokáže při hraní videoher vybičovat a přehraje vám bez trhání jakoukoli nejnovější hru, ale pokud pracujete například ve Windows nebo jen koukáte na internet, dynamicky sníží svůj výkon a šetří vám baterku.

Celému tomu systému se říká Optimus a díky němu vydrží na baterku kancelářsky pracovat až 8 hodin.

Barvičky, všude samé barvičky

Klávesy mají speciální podsvícení, se kterým si můžete opravdu vyhrát. Každá individuální klávesa může mít svou barvu a můžete si tak třeba při hraní konkrétní hry rozsvítit jen ty klávesy, které se u ní používají.

.

.

Asus GX502GW

Aura Sync funkce navíc umožňuje barvy a vizuální efekty s dalšími periferními zařízeními jako se sluchátky, externími myšmi a podobně.

Všechno si v klidu můžete prohlédnout ZDE.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6928
2536