Skandál Jágrovy nové holky: Mama Džegr z toho nemá radost, její syn ji navíc do aféry zatáhl

Jaromír Jágr zatáhl svou maminku do obhajoby milenky. | foto: koláž Expres.cz

Mama Džegr je pojem, který nemá v hokejovém světě obdoby a vzhlíží k němu celá hokejová rodina, samotný Jágr ji ale zapletl do krkolomné obhajoby taneční minulosti své mladičké milenky Veroniky Kopřivové.

Tohle si Anna Jágrová tedy rozhodně nezasloužila. Celý svůj život obětovala kariéře svého syna, se kterým dokonce mnoho let žila ve Spojených státech, kde mu zajišťovala veškerý servis, aby se mohl soustředit jenom na svou kariéru.On ji nyní využil pro obhajobu své mladé milenky, na kterou díky webu eXtra.cz prasklo, že před seznámením s Jágrem a životem plným luxusu na slunné Floridě si musela vydělávat kroucením svého luxusního zadečku v jednom ze zaplivaných německých striptýzových klubů.

Novináři se totiž zeptali Jágra, co by asi na pofidérní minulost jeho nové lásky řekla jeho maminka, a on odpověděl opravdu nečekaně. „Máma vám vzkazuje, že kdyby na to měla postavu, tak by šla tancovat taky. Prý by to pro ni bylo záživnější, než tancovat na poli nebo v kuchyni,“ šokoval Jágr, kterému mohou tuto větu věřit snad jenom lidé, kteří o mama Džegr neví zhola nic.

Proč?

Anna Jágrová je totiž ctnost sama a hrozně těžce nese každou negativní zprávu nejen o svém synovi, ale o celé rodině. Nejvíc jí totiž záleží na dobré pověsti své rodiny a hodně dbá, aby nebylo jméno Jágr pošpiněno.

Není tajemstvím, že Jágrovy předešlé vztahy nevyšly právě díky vlivu jeho maminky, které nebyla žádná z jeho expartnerek dobrá a na každé našla nějakou chybu.

A to žádná z nich neměla za sebou takový skandál jako nyní Veronika Kopřivová, která v Německu šla z ruky do ruky a dokonce provozovala soukromé tanečky na klínech nadržených pánů, kteří si za několik málo eur mohli osahat tělo dívky, jenž nyní každý večer ulehá vedle jejího syna.

Podle informací Expres.cz paní Jágrová zuří, je zoufalá a přemýšlí, jak by se Kopřivové, se kterou se poprvé viděla v pondělí dopoledne, mohla zbavit.

Jaromír Jágr by si tak pro příště pro obhajobu své milenky, na kterou může ještě něco prasknout, měl vybrat někoho jiného, než rodinu, která s tím nemá nic společného.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:15 5. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  140
 • Super
  50
 • Haha
  31
 • Tvl
  23
 • Cože
  15
 • Sladký
  15


Komentáře