Exkluzivně: Jágr si odvezl Kopřivovou zpátky do Ameriky, vrátí se s rodinou?

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová opustili republiku. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Na potřetí se to povedlo. Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová po tříměsíční návštěvě Česka opět odletěli do Spojených států, kde slavnému hokejistovi každým dnem začne nová sezóna v NHL. A i když se Jágr s Kopřivovou nemohli dočkat, až budou za oceánem, odlet odložili hned dvakrát.

Letošní letní pobyt Jaromíra Jágra v České republice se dá považovat za nejplodnější. Zatímco v minulých letech se držel spíše v ústraní a svůj volný čas trávil buď se svými nejbližšími nebo na stadionu, kde dřel do úmoru, letos ho bylo všude plno.Jágr s Kopřivovou si nenechali ujít filmový festival v Karlových Varech, pokřtil kalendář, který několik měsíců předtím nafotil na Floridě, a celkově byl společensky aktivnější, a se zdálo, že se mu za zámoří už ani moc nechce.

To vyplývalo i z jeho vyjádření, kdy se nechal slyšet, že Veronika je nejspíš tou pravou a poprvé ve své kariéře začal mluvit i o potomcích.

Rodinný život ale nebyl tím důvodem, proč Jágr s Kopřivovou odkládali odlet. Podle informací Expres.cz to bylo jednou kvůli Jágrovo pracovním povinnostem a naposledy kvůli psům, které nemohla Veronika udát na hlídání. Nakonec ale chůvu pro své pejsky našla a mohl se plánovat nový odlet.

Ale ani ten se neobešel bez komplikací. Slavný pár se nejdřív zdržel u odbavení, kde Jágr řešil jakýsi problém, a posléze cestou k pasové kontrole hokejistu zdržely selfie chtivé letušky, se kterými se ochotně vyfotil, zatímco se Veronika loučila s jejich řidičem.

A pokud Jágrovi a Kopřivové vztah vydrží, hokejista dneska s největší pravděpodobnosti odletěl do Spojených států odehrát svou poslední sezónu v NHL. Již během karlovarského festivalu se nám totiž svěřil, že už hokeji tolik nedá, a jelikož s Kopřivovou často mluví o dětech, je dost pravděpodobné, že se v červnu do Česka vrátí už ve třech.

To se ale budeme muset nechat překvapit.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 16. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Super
  23
 • Sladký
  20
 • Haha
  13
 • Cože
  13
 • Tvl
  11


Komentáře

Expres.cz