Kdo je Jágrova nová holka? Mezi sportovci velmi známá firma!

Veronika Kopřivová nebude až takovým neviňátkem. | foto: Instagram, Profimedia.cz

Veronika Kopřivová - jméno, které nejspíš proklíná celá Kozička a půlka národa! Modelka by totiž měla být Jágrovou novou partnerkou. Co je ale zač? A je Jaromír prvním sportovem, kterému padla do náruče?

Celý národ se momentálně ptá na jediné - kdo je dívka, která se nově objevuje po boku Jaromíra Jágra (43)?Obecně se o ní toho ví vcelku málo. Je to prý milá holka z Teplic, která se chtěla věnovat modelingu, ale zdraví jí tuto vášeň znemožnilo, a tak se živila jako kadeřnice, rozjela u toho internetový obchod s módou a začala se spoléhat na to, že krásný obličej jí dostane do chomoutu s nějakým úspěšným sportovcem.

Fotogalerie

Krátce po Miss se proto začala bavit s vítězkou Terezou Chlebovskou, která měla vždy mezi sportovci dobrý přehled.

Během přátelství s ní, dobře pochopila, že ulovit nějakou tu kopačku není vůbec špatné, ba dokonce pohodlné, a tak narazila na mladého fotbalistu Matěje Vydru, který momentálně hraje za Reading.

„Měli spolu vztah nevztah. Jak to nazvat, prostě jim to nevyšlo,“ svěřil se nám velmi dobře informovaný zdroj.

Když jsme tak kontaktovali samotného Matěje, byl velmi zaražený. „Nechci se k této věci vůbec vyjadřovat, nebudu to komentovat,“ odpověděl nám po delší odmlce a rozvážení.

Na Veroniku Kopřivovou (24) totiž prý nemá zrovna nejlepší vzpomínky a momentálně má spokojený vztah.

Neúspěch na lovu mezi fotbalisty ale Kopřivovou neodradil, jen nasměroval jiným směrem - zakroužila totiž na led, kde se to urostlými a bohatými sportovci jen hemží.

A jelikož její proporce odpovídají hokejovým ideálům krásy, spousta z nich jí neodolalo, slovo dalo slovo a rande dalo rande.

Tohle tělo říká pane Jágrovi.

Tohle tělo říká pane Jágrovi.

Nic z toho ale nevypadalo na delší vztah. „Veronika měla vždy jasno v tom, co chce. Vždy toužila po nějakém sportovci, a tak si za tím šla a v létě propadla fitness. Chytila se party sportovců a s těmi začala objíždět svět,“ pokračoval náš zdroj o cestě za štěstím, které nosí číslo šedesát osm.

A že se jí sen pomaličku začal plnit, zveřejnila i na svém Instagramu, kde se pochlubila fotkou nového auta značky Audi v hodnotě milionu korun.

Veroniky nové auto.

Veroniky nové auto.

„Zlaťáček malej,“ napsala na instagram k fotce nového auta, jež zdobí SPZ s koncovkou 68.

Náhoda? Nemyslíme si!Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:52 8. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  351
 • Haha
  92
 • Tvl
  66
 • Super
  65
 • Cože
  52
 • Sladký
  40


Komentáře