Syn Jana Rejžka má konflikt se zákonem. V bytě napadl a věznil dívku

  •   20:38
  • diskuse

Jáchym Rejžek má průšvih. | foto: Expres

Syn známého hudebního publicisty Jana Rejžka má pořádný průšvih. O víkendu jej totiž zadržela policie, protože ve svém bytě věznil a fyzicky napadal dívku, která původně přišla na návštěvu. Nešťastnici z místa incidentu odvezla sanitka!

Rapper Jáchym Rejžek (23), který je známý také pod přezdívkou Churchill, podle spolubydlícího i sousedů nejde pro ránu daleko, navíc má potíže s alkoholem. Toho večera, kdy došlo k incidentu, se jeho spolubydlící vrátil domů zhruba ve dvě hodiny ráno, Rejžek jej již ve dveřích přivítal spíláním a agresí. Muži se podařilo uniknout, a tak se Rejžkova agrese obrátila proti mladé ženě (33), která původně přišla na návštěvu a s agresorem celý večer popíjela.Jeho spolubydlící přiznal, že má potíže s alkoholem.

Jeho spolubydlící přiznal, že má potíže s alkoholem.

Podle informací AKTU.cz utrpěla poškozená několik tržných ran, měla zlomený nos a chvílemi ztrácela vědomí. Na tísňovou linku se jí podařilo zavolat samotné. Dispečerovi ohlásila, že ji její známý bije, ohrožuje tyčí a že se z bytu v pražské Lhotce nemůže dostat.

Přivolaná záchranná služba nešťastnici ošetřila a odvezla do nemocnice k dalším vyšetřením, zatímco Jáchym Rejžek skončil v rukou přivolaných strážníků, kteří si jej s pouty na rukou odvedli. Podle všeho by měl být stále zadržený.

Muzikant Jáchym Rejžek nejde pro ránu daleko.

Muzikant Jáchym Rejžek nejde pro ránu daleko.

Co na chování nepovedeného synáčka říkají jeho rodiče, hudební publicista Jan Rejžek a šéfdramaturgyně České televize Alena Müllerová, zatím není známo.

Fotogalerie

Komentáře