Zdrcená rodina Jakuba Zedníčka: Devítiměsíční dcerka se rozloučila s tatínkem

Ve čtvrtek se konalo rozloučení s Jakubem Zedníčkem, který zemřel 1. ledna po srážce s dodávkou na dálnici D1. Na místě nechyběla rodina, strýc Pavel Zedníček a ani partnerka Lenka s malou dcerkou v růžovém kompletu.

Herec Jakub Zedníček měl jedno z nejkrásnějších rozloučení. V Městském divadle Brno se s ním kromě přátel loučili i ti nejbližší. Do divadla dorazila celá jeho rodina s partnerkou Lenkou v čele. Ta v náručí nesla teprve devítiměsíční dcerku Mayu, kterou Jakub tolik miloval.

Herečka byla celá v černém, byla na ní znát únava a stesk po milované osobě. Malá Maya měla na sobě světle růžové dupačky.

Právě za svými holkami Jakub v osudný den spěchal. Nejdříve se svým vozem naboural do středových svodidel a poté ho, ve snaze dojít si pro pomoc, smetla dodávka.

Rodina Jakuba Zedníčka včetně partnerky s jejich malou dcerou.

Rodina Jakuba Zedníčka včetně partnerky s jejich malou dcerou.

Sedmadvacetiletý umělec na místě zemřel.

Rozloučit se s ním přiletěl i strýc Pavel Zedníček, který svého synovce bral jako syna. Když se o tragické události dozvěděl, byl zrovna na Floridě a nevěděl, zda se na českou půdu dostane včas. Letenky do Česka totiž byly beznadějně vyprodané.

Nakonec se však rodina sešla v plném počtu a za zády jí v divadle seděli všichni blízcí, přátelé nebo obdivovatelé jejich milované osoby.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:16 11. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  19
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
 • Trapas
  5
Komentáře