Chtějí mi vypálit rybník! Jakub Vágner promluvil o kradených kaprech

Jakub Vágner se rozhodl vylézt z ulity a promluvil o kauze, která v posledních dnech otřásá českou rybářskou obec. A z jeho slov nebudou mít radost jeho oponenti. Nejslavnější český rybář jim totiž vyslal drsný vzkaz!

Ukradl Jakub Vágner trofejní kapry a měl by se kát před celým národem nebo jde jenom o promyšlenou kampaň, která má očernit jeho dobré jméno? To nyní řeší snad každý rybář v Česku, kterému není pověst českých rybářů lhostejná.A jelikož proti Vágnerovi vystoupil snad už každý kaprář, který k tomu měl co říct, nyní se rozhodl promluvit sám Vágner. A z jeho slov nebudou mít jeho protivníci radost.

Rozhodl jsem se ke kauze Katlov vyjádřit, protože si myslím, že je to tak správné,“ říká na začátku skoro dvouminutového videa Vágner, kterému tento krok s největší pravděpodobností poradila jeho partnerka Eliška Bučková, která pří Vágnerovi stojí od počátku.

I když je z videa zřejmé, že je Jakub nervózní, mluví jasně a k věci. Ryby do jezera Katlov kupuju legální a oficiální cestou od produkčních rybářství na území celé České republiky. Toto tvrzení jsem schopný dokázat platnými a oficiálními daňovými doklady,“ říká rázně Vágner s tím, že ho zajímá, kolik ostatních soukromých lokalit bude schopno a hlavně ochotno udělat to samé.

Podle Vágnera ale nejde jenom o útok na jeho osobu. „Vnímám to jako útok na Mistrovství světa v lovu kaprů, které by mělo proběhnout letos v září v České republice na pálavských jezerech. O mistrovství světa jsem bojoval celý rok a už teď vás ubezpečím, že tento boj, i když je dost nevyrovnaný, rozhodně nevzdám,“ říká rybář, který tak naznačuje, že v podstatě opět jde jenom o hamižnost a peníze.

Úspěch se v České republice neodpouští. To už vím dávno. Stejně jako že vím, že na ty nejvyšší stromy fouká ten nejsilnější vítr. Pomluvy a špínu na nikoho házet nebudu. Nikdy jsem to nedělal a začínat s tím nebudu.Jediné, co řeknu je, že ti nejvíce diskutující na rybářských fórech, by si měli zamést před svým vlastním prahem,“ dodává Vágner.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:27 18. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  88
 • Trapas
  49
 • Tvl
  15
 • Haha
  14
 • Sladký
  13
 • Cože
  12


Komentáře