Instagram zadečky miluje! Kde boháči pořizují belfies za 140 tisíc?

  •   18:14
  • diskuse

Na ostrově Laucala na Fidži se daří odhaleným pozadím. | foto: koláž Expres.cz

Astronomických 140 tisíc korun za noc zaplatíte v luxusním resortu Laucala Island na Fidži. Ostrov obklopený tyrkysovými lagunami, pokrytý deštným pralesem a písečnými plážemi však není jediným lákadlem. Oblíbili si ho totiž i bohatí fanoušci Instagramu a „belfies“.

O „belfies“ neboli „butt selfies“ jste už pravděpodobně slyšeli. Ano, jedná se o fenomén fotografování vlastního pozadí a jeho případné vystavování na sociálních sítích. A právě tento oblíbený trend se uchytil i uprostřed rajského souostroví u našich protinožců.Luxusní resort na Laucala Island překvapí nejen nádherným prostředím a o mnoho méně krásnou cenou za ubytování, ale také krásným bazénem s průhlednou čelní stěnou. Je to, jakoby jste koukali do akvárka, jenže místo rybiček na vás koukaly... zadky!

Jak to vypadá, teprve to je pro některé boháče to pravé tropické dobrodružství a v některých případech je opravdu na co koukat. Zadečkovou mánii v tamním bazénu odstartovala modelka Amanda Wellsch, která své ladné křivky za sklem vystavila. O své radovánky v bazénu se podělili například i Miranda Kerr a Evan Spiegl, když ostrov navštívili na svých líbánkách.

Fotogalerie

Komentáře