Guru Penis Baba učinil z lásky k bohu zázrak přirozením před davy vesničanů!

Bizarní podívanou zhlédly stovky indických vesničanů ve vsi Harpur v Biharu. Svatý muž a náboženský vůdce zvaný trefně Penis Baba se spojil s kosmickými silami, aby předvedl, jakou zázračnou moc má víra ve spojení s jeho genitáliemi! Jako pomůcku si přibral osobní automobil.

Indický mnich a svatý muž přilákal davy, aby před nimi demonstroval „znamení své oddanosti k bohu“. Rozhodl se totiž, že se obětuje a na svém penisu odtáhne osobní automobil na více než třicet metrů.Davy vesničanů se sešly v oné svaté chvíli a všichni mocným jásotem povzbuzovali Penis Babu v jeho duchovním úsilí od okamžiku, kdy si pod rouškou navázal provaz na přirození a připravil se k heroickému výkonu.

Připoután takto netradičně k vozidlu začal pozpátku krok za krokem svou cestu za svatostí a nikdo nepochybuje, že by šlo o nějaký trik. Mnicha a duchovního učitele si tamní obyvatelé skutečně považují.

„Vesničané říkají, že Baba odešel na praxi pokání a získání moudrosti již v dětství a až po letech se mezi ně vrátil,“ řekl jeden z přihlížejících. Sám Penis Baba je skromnější a jde prý pouze o ukázku osobní oběti vůči božství.

„Není to umění. Je to síla boží – moc oddanosti,“ tvrdí svatý muž.

Fotogalerie

Komentáře