Onder a Hunčárová oznámili rozchod. Může za to Ridi?

Lucie Hunčárová a Jan Onder se rozešli. | foto: Koláž Expresu

Nejstabilnější pár české taneční scény. Za ten byli považováni Jan Onder a Lucie Hunčárová. To už ale neplatí. Po osmi letech se totiž rozešli. Je za tím Lucčin nadstandardní vztah s Emanuelem Ridim?

Plánovali společnou budoucnost, dokonce si spolu pořídili bydlení v Praze, přesto místo pohádkové svatby přišel náhlý rozchod. Jan Onder a Lucie Hunčárová již netvoří pár.Ano, je to pravda. Rozešli jsme se. Víc k tomu v tuhle chvíli asi nechci dodávat,“ řekl Super.cz stručně Onder, který je považovaný za jednoho z nejvlivnějších tanečníků Česka, protože to je právě on, kdo rozhoduje, zda se některý z jeho kolegů objeví v taneční show StarDance, nebo ne.

To Lucie byla sdílnější. „Nestál za tím nikdo třetí. Rozhodně to nebyl blesk z čistého nebe. Jen se z našeho vztahu postupně začalo vytrácet to, kvůli čemu jsme spolu před lety jako taneční partneři začali chodit.“

A právě větu, že za tím nestál nikdo třetí, neřekla Hunčárová jen tak. Během svého loňského účinkování v taneční show StarDance se totiž až moc sblížila se svým tanečním partnerem Emanuelem Ridim. Jejich tajná dostaveníčka byla dokonce tak moc okatá, že si o nich na Kavčích horách šuškali i vrabci na střeše.

Jak Expres.cz tehdy informoval, Onderovi se nemělo vůbec líbit, že se Hunčárová s Ridim tolik sblížili a měl si dost vyčítat, že své životní partnerce přiřadil právě tohoto tanečního partnera.

Otázkou jenom zůstává, zda jde jenom o rozchod partnerský, anebo i taneční. Honza s Lucií totiž spolu účinkovali v pořadu Taneční hrátky s Honzou Onderem a přes jedenáct let fungují jako taneční partneři.

Ať je to, jak chce, tenhle rozchod je velmi nečekaný, i když s ohledem na události z loňského podzimu to nemohlo dopadnout jinak.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:39 18. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  26
 • Haha
  20
 • Super
  19
 • Trapas
  14
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9


Komentáře